Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lenne jobb ha a magyar...

Nem lenne jobb ha a magyar őshazából hívnánk bevándorlókat? Támogatnád?

Figyelt kérdés

nem csak a demográfiai helyzet orvoslása miatt hanem az "igazi magyarság" genetikai helyreállítása érdekében is.

A honfolgaló magyarok félig türkök, félig finnugorok voltak.

A mai finnugor népek azért állnak messze tőlünk genetikailag, mert nagyrészt elfinnugorosodott szamojédok és lappok, ellentétben az oroszok viszont elszlávosodott finnugorok.

Oroszokat és türk népeket kellene behívni, a volgai magyar őshazában speciel ma mindkettő megtalálható. (De hívhatunk be oroszokat egész oroszország területéről is, türköket belső ázsiából is, bár a honfoglalókhoz a legnagyobb valószínűséggel a magyar őshazán ma élő népek állnak legközelebb.)


Baloldal is jól jár mert gyönyörködhetnek a bevándorlóikban, és a jobboldal is, mert gyönyörködhetnek a rokon népekben.


2015. jan. 16. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Nem kellenek.
2015. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
75%
Az oroszok nem rokonaink. A finnugor népek már más tészta, vagy pl. a baskírok.
2015. jan. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi a tökömért akar mindenki másokat behívni, amikor még a magyar lakosságnak sem tudunk munkát adni? Úgy beszélnek egyesek, mintha itt is 6-7% körül lenne a munkanélküliség, mint teszem azt Németországban.
2015. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Először is a kivándorlás okait kéne megváltoztatni... Hogy hogy azt ne kérdezd...
2015. jan. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

"az oroszok viszont elszlávosodott finnugorok"

Erre bizonyíték is van?

2015. jan. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Bármelyik genetikai kutatás ha megnézel kiderül belőle. Egyébként volt erre is irányuló genetikai kutatás is. Ha meg egy kicsit ismernéd orosz.o. területnek történelmét, akkor meg pláne nem is lepődnél meg ezen.
2015. jan. 16. 14:08
 7/22 anonim ***** válasza:

Ok, akkor linkelj nekem erről valamit, ne csak így a levegőbe mondd.


Az meg, hogy azon a területen ahol 1000 éve finnugorok élnek, ma meg oroszok, még nem jelenti, hogy az oroszok elszlávosodott finnugorok. Ellenpélda: 500 éve Észak Amerikában indiánok éltek. Ma már annyi ott az indián, mint burgonyasziromban a mogyoró - csak nyomokban találhatóak meg.

2015. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

azzal várj egy kicsit akkor.

Csak röptibe jövök fel néha gyk-ra mert vizsgaidőszakom van.

2015. jan. 16. 14:25
 9/22 anonim ***** válasza:
60%

1. Magyarországon az átlagembernek sincs sajnos munka, plusz munkanélküli teljesen felesleges.


2. A baskír türk nép, és nem finnugor.


3. Az Urál-hegység környékén ma szinte csak oroszok élnek, egy nagy orosz kisebbség pedig senkinek sem hiányzik. Tallinnban (Észtország fővárosa) csak oroszt hallottam szinte, amikor ott jártam, az ország 1,2 millió lakosából 900ezer észt, 300ezer orosz. Lettország még rosszabb helyzetben van, ott a lettek aránya az egész országban kb 65% (Rigában majdnem kisebbségben vannak, ha jól tudom 42%-a a városnak orosz, 45%-a lett). Még mindig jó ötletnek tartod az oroszok behívását?


4. Honnan vetted kérdező ezt a baromságot, hogy az oroszok elszlávosodott finnugorok? Az orosz egy szláv nép, mely a szláv őshazából (a mai Lengyelország-Ukrajna-Belarusz határtérsége) keletre vándoroltak, majd szépen fokozatosan terjeszkedtek a kisebb népeket leigázva, elnyomva, és eltüntetve. Nemhiába van rengeteg finnugor nép a kihalás szélén, ez az orosz belpolitikának köszönhető. Az autonóm tartományokat is úgy hozták létre, hogy minél több orosz lakta terület kerüljön bele, így az összes finnugor nyelvű tartományban ma orosz vezetés van.

2015. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ezt a kérdést pár napja már feltetted, csak más szórenddel. Akkor jöttek válaszok, szerintem érd be azzal.


Arra a kérdésre az alábbi választ adtam, bemásolom ide, ott 100%-on áll, gondolom hasznos lehet itt is:


"Már a kérdést sem értem.

Milyen feltételek bekövetkezése esetén lenne "muszáj" bevándorlókat behívni?


Nyugat-Európában és Amerikában több, mint egy millió magyar él. Őket kéne hazahívni."

2015. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!