Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bíznak meg a Fideszben...

Bob76xd kérdése:

Miért bíznak meg a Fideszben az emberek, amikor a fideszesek nem csináltak semmit az elmúlt 5 évben?

Figyelt kérdés
Én független vagyok, ha egy független politikus lenne a miniszterelnök, akkor én rá szavaznék. Az a politikus nem baloldali és nem jobboldali. De sajnos ilyen nem lesz, sok ember a Jobbikban és a baloldali pártokban bíznak, és a fele meg a fideszben bízik. A Fidesz nem csinált semmit Magyarországon, a devizahiteleket nem törölték el, bevezették az útdíjakat, meg bezáratják a bevásárlóközpontokat és a plázákat. Sokan tüntettek a fidesz ellen, mert a fidesz be akarta vezetni az internet adót, a napelemeket és még sok mindent. Én emiatt mentem ki Lengyelországba, mert Lengyelországban normális az élet.
2015. jan. 19. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Én független vagyok, ha egy független politikus lenne a miniszterelnök, akkor én rá szavaznék."


Ez csak egy USA-féle prezidenciális rendszerben lenne lehetséges. Ott a végrehajtó hatalom az elnök, aki a szenátus jóváhagyásával jelöli ki a kabinet tagjait - akik nem lehetnek tagjai a kongresszusnak.


A parlamentáris rendszerben a parlament a törvényhozó, a kormány a végrehajtó. Csak párt, vagy pártkoalíció alakítható kormányt.

2015. jan. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=Boa7_tO4bV4


Amíg ilyen embereknek szavazati joguk van...

2015. jan. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Bar ne csinaltak volna semmit..

De csinaltak sajnos.

2015. jan. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rezsicsökkentés. Ennyi elég volt a többi sz*r helyett és kaptak több millió szavazatot. Amíg ilyen a nép, addig nem lehet mit csinálni.
2015. jan. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"a fideszesek nem csináltak semmit az elmúlt 5 évben"


Ugyanazt tudom mondani, mint annakidején Gyurcsány "nem csináltunk semmit 4 évig" beszólására: bárcsak úgy lenne!

2015. jan. 19. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!