Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, mit csináltatok...

Fideszesek, mit csináltatok volna másként mit a vezéretek az elmúlt másfél évben?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Végtörlesztés, és a bankok elleni hisztiroham.
2011. nov. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%

Az egykulcsos SZJA hülyeség. Ők is rájöttek, mert most olvastam, hogy 205 000 Ft bruttó felett kompenzációs adó lesz. Amit nem mernek SZJA-nak nevezni, mert akkor hülyét csinálnának magukból. (Végülis így is.) Nem értek egyet azzal, hogy aki havi 1 millát keres, az is csak egy kulcs alapján adózzon. Viszont a 205 ezer Ft meg túl alacsony korlát.

A magánnyugdíjak erőszakos államosítása is túlzás volt. Ha nem fenyegetőzik azzal, hogy mi lesz, ha nem, akkor szerintem mindenki örült volna neki. De így elég rossz szájíz maradt utána.

A Munka Törvénykönyvében sem a munkaadóknak kéne kedvezni. Így akar munkahelyet teremteni, hogy rabszolgasorba kényszeríti a dolgozókat? Ennyit tud csak felmutatni? Elég szomorú.

Bár én nem vagyok fideszes.

2011. nov. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem vagyok olyan érzelgős és visszafogott, mint Orbán, ezért én már rég elvettem volna a rokkantnyugdíjak felét, csökkentettem volna vagy 20%-kal a nyugdíjakat, az egykulcsos adót pedig az adójóváírás azonnali teljes megszüntetése mellett vezettem volna be, és a Btk-t is jobban szigorítottam volna.


A Fidesszel az a bajom, hogy kicsit langyos, balos, lusta párt, félmunkát végez.

2011. nov. 14. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen! A szociális érzékenység felső foka!
2011. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!