Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán tényleg a XX. Század...

Orbán tényleg a XX. Század embere?

Figyelt kérdés
Szólás szabadságában hangzott el ez. Valahogy nem kajálta be az elemző ezt a Facebook-os kamu lapot. Számomra az volt a meglepő, amikor megláttam a fényképet, ahogy kézzel írja a beszédét. Gondoltam magamban, életében egyszer sem internetezett, írt meg egy dokumentumot a gépen.
2010. febr. 7. 22:38
 1/8 anonim ***** válasza:
31%
Orbán egy régi vágású figura, aki nem fogta fel, hogy eljárt felette az idő. Szerintem még a gépet sem tudja bekapcsolni, nemhogy a neten írna. A szövegeit is úgy olvassa fel, mások írják neki.
2010. febr. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Jobb mintha blogot vezetne a limuzinja hátsó ülésén, majd megérkezvén az irodájába táncra perdülne...
2010. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Le van maradva. Ez tény. Lehet vitatni, csak nem érdemes.

Annál döbbenetesebb, hogy milliók akarják az ország élén látni.


Pedig ha már úgyis hülye és csaló az összes (mert ugye az), akkor már legalább lehetne egy olyan, amelyik azért képben is van a dolgokkal - akkor legalább az esély megvan rá, hogy véletlenül még esetleg valami jót is csinál.


De ha lövése sincs semmiről, akkor még esély sincs.

2010. febr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%

Orbán az Eu IMF multitőke elkötelezett megélhetési politikusa. Én nem zárom ki hogy a jóakarat is meg van benne, de sajnos a két énje közül a függőség sokkal magasabb rendű. Most mondhatnék rá hetet hava, de minek.

Elég ha csak abba gondolsz bele, hogy miként cselekszik.

Ha tényleg nem a hatalom és a pénz érdekelné, hanem hogy kitakarítsa az országot és új irányt vegyünk, azt nem tehette volna meg másként? Dehogy nem, sokkal racionálisabban, a mostani hazugság menetelésnek nevezett " kampányánál"! El kellene mondani az embereknek hogy mit is akar valójában, talán itt kezdeném. Hogy akkor az MSZP belekötne? Egy nem megírt háttér megállapodással a Jobbikkal, porrá zúzhatták volna az MSZP-t.

Csakhogy ő a nagy OV, aki azt hiszi hogy pedig dehogy, közbe meg mégsem. Elszámította magát a Jobbikkal kapcsolatban, hiszen túl erős lett a Jobbik. Ma már nem zabszem a seggében, hanem megkerülhetetlen és a számára végletes kontrol. Már érzi azt a sok kellemetlenséget és a veszélyesen közeledő elmúlás ízét ami jobbról érkezik ellenállhatatlan. Azt az érzést amit az MSZP érez most, hiszen a a gyökerek analógiája ismétlődni látszik.

A satu ami az ígéretek és a nagytőke csiszolóvászna közzé helyezi a Fideszt, kíméletlenül bontja le a 20 év felelősségének a ma még nem látható, tapintható, elevenjét. A nagy szavak, mint nemzet, elszámoltatás, a Fidesz szájából elkezd majd furcsa sziluetteket venni és kusza ködbe vész. Mikor az igazság kibontásának lázas folyamatában Viktort csak úgy felgyűrt ingujjal látjuk, akkor ne tévesszen meg a gyöngyöző homlok, mert az nem a láz és nem a munka heve, ,,, hanem a félelem!

2010. febr. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
Lehet, hogy a XX. század embere (amit én kétlek, azért lenne más nagyobb ember is nála), de emberek! Most a XXI. századot írjuk! :D
2010. febr. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves nézőink! Élőben kapcsoltuk a tébolydát...:))
2010. febr. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
30%
ha ő a XX. század embere, akkor én a XXI. század embere leszek és megeszem a kalapom!
2010. febr. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
44%

Nem, Orbán a XIII. század embere. Nemhogy sohasem internetezett, de kézzel eszik, mert nem ismeri a kést és villát. Emellett analfabéta, és természetesen a zsebkendőt sem ismeri. Sohasem fürdik.


"Számomra az volt a meglepő, amikor megláttam a fényképet, ahogy kézzel írja a beszédét."


Szóval egy fénykép alapján ítéled meg a politikusok rátermettségét.


Akkor mit szólsz ehhez a képhez?

[link]

Ő nyilván a XXI. század embere.

2010. febr. 8. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!