Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed azokról, akik...

Mi a véleményed azokról, akik azért nem mennek szavazni, mert szerintük minden párt ugyanolyan rossz? Elítéled őket, közéjük tartozol, vagy nincs véleményed erről?

Figyelt kérdés
Ha lehet legalább 1 mondat indoklással és korral válaszoljatok.
2015. febr. 2. 23:46
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Azért ítélem el őket, mert nyavalyognak, hogy "Fidesz diktatúra" van. Ott volt a lehetőség, hogy leváltsák, ha annyira szar és bármi jobb, akkor akár azzal, hogy a Gyurcsányra szavaznak, mégse tettek semmit. Aki nem megy el a szavazni, az is szavaz, csak arra, hogy döntsenek helyette mások. Döntöttek, a másoknak Orbán kellett, hát akkor szenvedjenek tovább.
2015. febr. 3. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Nem értek velük egyet. Szerintem egyértelmű, hogy nem minden párt ugyanolyan rossz. Én sem értek egyet mindenben az LMP-vel, de sokkal jobbnak tartom őket, mint a másik hármat. A Jobbikkal meg főleg nem értek egyet mindenben, de jobbnak tartom őket, mint a másik kettőt. És végül az MSZP utódpártokkal sem értek egyet a legtöbb dologban, de jobbnak tartom őket a Fidesznél. Aki nem tud sorrendet felállítani a pártok között, az vagy nagyon buta, vagy nagyon nem ismeri a politikai életet.
2015. febr. 3. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 jackson666 ***** válasza:
6%
Mindegy kire szavaznak.. mert mind egy kutya. Szavazás elött kampány elhuzzák a mézesmadzagot a buta naiv kiéhezett magyar nép még hisz a mesékbe és megbabonázva megy szavazni. Aztán meg szépen elkezdi s patkány banda kimutatni a foga fehérjét mindegyik párt mindig eljátsza ezt aztán megy a gyurhány takarodj meg sz orbánc takarodj.stb még nyilvános a vagyon nyikatkozatuk.... jó nagy kamu a sok magyar meg megeszi persze nincs autó se vagyon semmi persze nem a nevén van hanem a lánya nevén vagy fia nevén feleség stb. Azt csinálnak a magyarnéppel amit akarnak. Szép egy rendszer ez emberek rá vannak szorulva hogy a szart is kipucolják szarérthugyért ezt kihasználják a munkáltatók válogathatnak az emberek meg dolgoznának de elküldik őket már hónapokig sőt akár évig tart mire talál valaki munkát mert már csak protekcióval lehet bejutni.addig az ember miből éljen meg? Miből fizesse a sárga csekkeket?lehet tanult az ember de ha nincsismeretsége hamarabb bekerül egy 6 elemis a melóba ismeretséggel mint egy tanult. Sajnos ez a helyzet.ez magyarország... egy undoritó pokol.és akkor vegyél fel hitelt deviza hitelt ott van mennyien bajban vannak stb akkora itt a csoroság hogy az nemigaz.
2015. febr. 3. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
45%

"Én sem értek egyet mindenben az LMP-vel, de sokkal jobbnak tartom őket, mint a másik hármat."


A nagy LMP éppen a napokban dicsérte meg a komcsi görög kormányt és azt mondták, hogy nekik a Sziriza a példaképük. :D

2015. febr. 3. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én is közéjük tartozom.

egyrészt, szerintem is hasonló célja van mindegyiknek, de ha nem is a célok, akkor a megvalósításuk...mind csak megígéri, de egy sem árulja el már a kampány idején, hogy hogyan is oldják meg...

másrészt, az én életem nem ők befolyásolják, hanem nagy arányban én magam. ettől függetlenül természetesen most is meg lehet a véleményem a jelenlegi kormányról, elmehetek tüntetni, mert engem nem azért zavarnak a dolgok, mert engem is érintenek, hanem mert nincs meg a kölcsönös tisztelet.

mondhatnám úgy is, hogy nem zavar, ha lopnak, de legalább tegyék titokban, bár nyilván ez erős fogalmazás, természetesen ez így 100%-ban nem igaz, de valami ilyesmi véleményem van.

24/F

2015. febr. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Közéjük tartozom.

Nem nyavalygok, fidesz, mszp, jobbik, egy kutya nekem az összes. A politikus az mind féreg, kivétel nélkül, az összes. Intézményesített öltönyös bűnözők, a szín csak álca, a pénzről szól minden.


Különben meg, ha demokratikus úton (szavazósdival) bármin is lehetne változtatni, már régen betiltották volna.


26F

2015. febr. 3. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem látom bizonyítékát annak, hogy az emberek által bedobott szavazólapok nem egyenesen a kukába mennek, hanem felhasználják őket arra, hogy megállapítsák, ki "nyert". Jönnek rendszeresen képek a lezárt urnákról, amiben művészi szabályossággal vannak a lapok, ahogy beledobálni képtelenség. Színjáték az egész.
2015. febr. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!