Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megvolt a Merkel-Orbán találko...

Megvolt a Merkel-Orbán találkozó itthon, mit szóltok hozzá, meg magához az eseményhez?

Figyelt kérdés

2015. febr. 3. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Ööö...hurrá, meg hip-hip, de a kék Winston ugyanúgy 899 forint.
2015. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%

Hát a ballibeknek el lett kenve a szája...


Se selyemzsinór, se odamondogatás.


A helyzet az, hogy Merkel megpróbál frontot építeni az USA nyomulásával szemben, és most éppen valami miatt NEM az alkotmánybírák nyugdíjkorhatárának megváltoztatása a központi probléma.


Ezektől, meg a többi felfújt liberalista véleményhatalmi álproblémáktól függetlenül a hangulat jó.


Jön a BMW is, a Merci is új gyárat telepít, a Siemens meg beszáll Paksba... gondolom, fügefalevélnek, hogy az USA hallgasson már el.

2015. febr. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tök jó, hogy megvolt. Engem nem érintett, mert nem Budapesten élek, ugyanúgy mennem kellett dolgozni, mint az év többi napján. Szerintem a találkozó hatására a fizetésem sem fog emelkedni és a hivatalosan nem létező infláció sem fog tovább növekedni. Sőt, valószínűleg az sem fog megváltozni, hogy a bruttó bérem majd' felét lenyúlja az állam, de ha nyugdíjat vagy egészségügyi ellátást akarok, arra magamnak kell összespórolnom.
2015. febr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kicsit túl nagy volt a hype szerintem.. Erről szólt egy napig a média, lezárták fél k..szott Budapestet, millió fotó kering róla hogy mit csinált a zsinagógában..


Idejött egy politikus, ez annyira érdekes?

2015. febr. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Legalább pár óráig egy igazi politikus taposta a magyar földet.
2015. febr. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A hírek szerint csak sikerült tető alá honi ezt-azt:


[link]

2015. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nemigen tudom ennek mi volt a lényegi értelme, eddig is prosperáltak a magyar-német gazdasági kapcsolatok, nagyon sok német cég képviselte/képviseli magát az országban, szóval hogy ennek a pofavizinek volt-e gyakorlati haszna...nem tudom.

A zsindexnek meg nincs hírértéke,mesedélután.

2015. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Merkel az USA nyomulás ellen keres szövetségeseket.

Egyedül nem tud ellenállni a közelgő szabadkereskedelmi egyezménynek és az Oroszország ellen készülő háborúnak.


Erről tárgyaltak titokban, mert Németországban az egész Bundestagot bepoloskázta a CIA...


Ezért utazik Merkel asszony annyit.

Otthon nem mert komoly dolgokról tárgyalni.

2015. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!