Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nincs olyan magyar...

Miért nincs olyan magyar párt, ami hasonlítana a francia Nemzeti Frontra?

Figyelt kérdés
A Francia Nemzeti Front utálja az iszlamistákat és az oroszokat. Én egyet értek a francia nemzeti fronttal, mivel ők utálják a muszlimokat, ők nagyon ellenzik az illegális muszlim bevándorlókat és nem fogadják be őket Franciaországba. Én nem vagyok amerikai barát, se orosz barát, se iszlám barát, se náci és nem vagyok kommunista sem! Csak abból van elegem, hogy az emberek azt mondják a Jobbikra hogy muszlim barát és orosz barát párt a jobbik. Én tényleg csak a francia nemzeti frontot támogatom, mivel ők normálisak és nem olyanok mint a Jobbikosok. Én ezt nem rosszindulatból mondom, nem provokálok senkit és nem hülyeségből mondom ezeket. Mit gondoltok a francia nemzeti frontról ?

2015. febr. 3. 13:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

"A Francia Nemzeti Front utálja az iszlamistákat és az oroszokat"


Hülyéskedsz?

A Front National szereti az oroszbarát.Éppen miatt voltak múltkor is kiakadva a libsik.

[link]



A muszlimokat nem szereti, ez igaz.

2015. febr. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
*A Front National oroszbarát
2015. febr. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

"A Francia Nemzeti Front utálja az iszlamistákat és az oroszokat. "


Utálatra nem lehet pártot alapítani

2015. febr. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan az a fokmérője egy pártnak szerinted, hogy kit mennyire utál?
2015. febr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
40%
Ennek nagyon egyszerű magyarázata van. Ez itt Magyarország magyar emberekkel, az meg ott Franciaország francia emberekkel. Ennél sem több, sem kevesebb ok nem kell.
2015. febr. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A.C.A.B ***** válasza:
22%
Semmi szükség nincs Magyarországon francia dolgokra, sem francia dologra hasonlító dologra, sem semmire ami francia. Ezek a mocskok szedték szét trianonnál az országot, elég volt belőlük ennyi. (Mielőtt kritizálás érné a helyesírásomat, nem véletlenül írtam kisbetűvel, azt a szennyet.)
2015. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
40%

" Ezek a mocskok szedték szét trianonnál az országot, elég volt belőlük ennyi. "



Hála az agymosásnak, ami nyugatról jön az csak jó lehet. Nem számít hogy a franciák és az angolok elcsatolták az ország kétharmadát, a muszlimok a gonosz terroristák :)

2015. febr. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
42%
Figyeljetek.Hamár a trianoni téma szóbajött.Mint tudjuk, hazánktól tényleg óriási területeket raboltak el, és talán még fájóbb az, hogy utána erősen magyarellenes politikát folytattak a kisantanti államok.De minden háborúban (kövezzetek meg érte nyugodtan) van zsidó érdek.A magyar vezetés oldalán is nagyon sok áruló zsidó volt(mindenféle rasszizmus nélkül szólva), és ez Fortunatus Imre óta semmit sem változott.Ebből azt akarom kihozni, hogy a franciák közt is több normális ember, szemben a ...sággal..Itt áll Debrecenben is a trianoni emlékmű, francia művész szobra.
2015. febr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!