Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek abban igaza van...

Szerintetek abban igaza van Simicskának, hogy Orbán csak 1 médiacsoportot akar meghagyni? Van benne valóság szerintem.

Figyelt kérdés
Tehát mondta, hogy Orbán szemében 3 csoport van. 1. akik támogatják a kormányt és hűek hozzájuk. 2. akik kritikusak a kormánnyal és a 3. az akik ellenségek. Orbánnak csak az első csoport kell a többit meg akarja szüntetni.
2015. febr. 7. 18:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem. Szerintem csak elvette a támogatást tőle, mert például a HírTV szerepét átveszi az M1. Aztán ezt még megfejelte egy egykulcsos adóval is és ezért elszabadult a pokol. Az már csak hab volt a tortán, hogy mindenki átmegy Orbán médiájába az ő vezetőségéből.
2015. febr. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát azért pedig van benne valami. A kormányközeli médiumokat teljesen támogatja, miközben a kormánykritikusokat próbálták ellehetetleníteni. Lsd reklámadó. De amit az elmúlt 5 évben tettek az vicc. Simicskának sztem rengeteg olyan dologban igaza volt az elmúlt napban amit Orbán az elmúlt 5 évben csinált.
2015. febr. 7. 18:27
 3/11 anonim ***** válasza:
57%

Simicska 20 évig kitartóan dolgozott azon, hogy Orbán megtehesse azokat a dolgokat, amiket - állítólag - most nehezményez.


Egy percig sem fogom sajnálni.

2015. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ezen nem érdemes bosszankodni, ugyanis rajtunk kívül eső dolgok, nincsen beleszólásunk, ahogyan eltervezték a nagyok az úgy lesz !
2015. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ahogy ő mondta: Azon dolgoztunk, hogy lebontsuk ezt kommunista diktatúrát sé nem azért, hogy most egy újat építsen ki.
2015. febr. 7. 18:37
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
a jelenlegi "ellenzéki médiáért" annyira nem kár
2015. febr. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7%

Ugyan már, hány milliót kapot simicska az évek során? :D megszűntették a támogatását a Hír TV-nek. Milyen szomorú basszus, h értelmetlen dologra nem költenek annyit. Egyáltalán nem nézek tv-t és boldog vagyok. Én megszüntetném az összes tv támogatását és a reklám adó se hülyeség.


Ha találtok olyat, aki támogatja magyarországot 50 milliárd dollárral, akk nem kell majd adózni. :D

2015. febr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem megszüntetik a hírtv támogatását, csak átcsoportosítják azokat a pénzeket a köztévéhez, hogy ott egy még inkább kézvezérelt lakájmédiát alakítsanak ki. Egy fillérrel kevesebb sem fog elmenni az agymosásra, sőt.
2015. febr. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
7: Nem tudom, hogy feltűnt-e, de Simicska az egyik leggazdagabb és legbefolyásosabb magyar az országban. Biztos nem kapott túl sok milliót....
2015. febr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Igaza van. Orbán a tüntetések láttán megbízta Habony Árpádot, hogy dolgozzon ki egy minél nagyobb szabású programot a kormány népszerűsítésére. Ezért hozták létre az M1 híradót sugárzó TV-t.

Csak nyereség lesz, ha eltűnik a HÍR-TV, a Heti Válasz, mely tömény Orbán és Fidesz imádattal volt tele.

Az lehet, soha nem derül ki, hogy miért veszett össze Simicska és Orbán. Az biztos, hogy nem a reklámadó és az elmaradt média támogatás miatt.

Simicska gazdagabb attól, hogy ez komoly érvágás lenne neki.

Orbán sokat "segített" Simicskának a Közgép munkák juttatásával, Simicska ezt visszafizette a Fidesz és Orbán támogatásával.

Nem lehetetlen, hogy Orbán még többet akart, amit Simicska már sokallott.

Lehet, hogy a Hír-TV-ből a jövőben majd kiderül.

2015. febr. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!