Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mikor lesz a Fidesznek hiteles...

Mikor lesz a Fidesznek hiteles, komoly, bemocskolatlan ellenfele?

Figyelt kérdés
Nagy szükség és kereslet volna rá, csak jelenleg nincs.
2015. febr. 8. 09:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem létezik bemocskolhatatlan.


Ha meg igen, akkor találnak ki valamit, még ha nem is igaz.

2015. febr. 8. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 EagleHUN ***** válasza:
39%

Bemocskolhatatlan ellenfél valóban nincs, ha nem találnak semmit akkor csinálnak.


Viszont olyanok akik még nem csináltak nagy csúnya dolgokat, és nem tudtam rájuk kenni semmit még, sőt példamutatóan politizálnak, na olyan van.

Jobbik a neve és most már a második legnagyobb párt lett a közvélemény kutatások szerint is!


Próbálkozni próbálkoznak a bemocskolásukkal csak az emberek többsége azért valamennyire átlát a szitán. :)

2015. febr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Akik várják ezt a komoly új ellenfelet, nyilván nem jobbikosok. Nem akarnak egy Jobbik által vízionált országban élni, mert azt is zsákutcának tartják.
2015. febr. 8. 09:49
 4/14 anonim ***** válasza:
75%

"Viszont olyanok akik még nem csináltak nagy csúnya dolgokat, és nem tudtam rájuk kenni semmit még, sőt példamutatóan politizálnak, na olyan van.

Jobbik a neve "


:D:D

A Fideszesek meg a Fideszről hiszik ezt.


Mindenhol megy a lejáratás. És mindenki annak hisz akinek akar. Ha úgy gondolod hogy amit a "te pártodról" talál ki az ellentábor, az szemenszedett hazugság, amit a te táborod mond az ellentáborról, az a mindenkori igazság, úgy hamar találsz patyolattiszta pártot.

2015. febr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
38%
Már van jobbik!
2015. febr. 8. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Ha bemocskolatlan alatt azt érted, hogy jogosan még nem mocskolták be, akkor már van: a Jobbik.
2015. febr. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%

Konkrétan tegnapi botrány, hogy egy jobbikos képviselő vállalhatatlanul viselkedett még 5 évvel ezelőtt a Facebookon. Egy másik képviselő meg agyonverte a pár napja a szomszédját szívlapáttal. Szerintem a jobbik sem tartozik a bemocskolhatatlan pártok közé.


Mindenkiről lehet találni dolgokat, főleg a mai világban az interneten, ahol mindenki nethulladékot hagy szerte-széjjel. Ha én politizálnék lehet, hogy ellenem is olyant hoznának fel, amire már vagy 6-7 éve nem emlékszem de persze mégis nagyot durranna.

2015. febr. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
63%

"Egy másik képviselő meg agyonverte a pár napja a szomszédját szívlapáttal."

1. önkormányzati képviselő, 2. nem agyonverte, csak megverte, 3. le is mondott utána a tisztségéről.

2015. febr. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
8: Tudom és el is fogadom. A vak komondoros csávó még mindig párttag és nem is ezért mondtam. Csak arra reflektáltam, hogy minden pártnak vannak szennyesei, amik arra várnak, hogy ki legyenek teregetve.
2015. febr. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
44%
Már van. Úgy hívják Jobbik.
2015. febr. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!