Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik Ifjúsági tagozatba 16...

Jobbik Ifjúsági tagozatba 16 évesen érdemes már belépni?

Figyelt kérdés
Később politikus szeretnék lenni, és 2010 óta a Jobbik a legszimpatikusabb párt.
2015. febr. 8. 22:38
 1/9 tetro ***** válasza:
56%
11éves korod óta vagy jobbikos? Könyörgöm, nem akarsz inkább gyerek lenni?
2015. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Lehet hogy 16 évesen hosszúnak tűnik az élet, de hidd el, hogy seggnyalással tölts bármennyi időt, ahhoz túl rövid.
2015. febr. 8. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Érdemes, főleg, ha ilyen pályát képzelsz el Magadnak. 16 évesen már nem vagy gyerek, viszonylag kiforrott a személyiséged ahhoz, hogy ilyenekről dönts. Mi pl. csak itthon politizálunk, de a férjem, a sógorom, a tesóm, meg jómagam is 18 évesen az első szavazásnál ugyanolyan értékrend szerint szavaztunk, mint most, 30 és 40 felett. Nem tudom, másoknál ez mennyit változik az idők során, de maga az irányultság szerintem meglehetősen állandó. Meg a legrosszabb esetben ha nem tetszik, akkor kilépsz, nem?
2015. febr. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%
3-as köszönjük, ezzel sok jót teszel mindenkinek. Kommentek helyett inkább olvasgass a nácikról, hátha jobban képben leszel.
2015. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
59%
Bocs, 4-es vagyok, azóta törölték a kommentet, amire válaszoltam.
2015. febr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Hát 16 évesen még pont, hogy nincs kiforrva az ember ideológiailag.
2015. febr. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak 18 éves kortól lehetsz Jobbik IT, illetve egyéb politikai párt tagja, ifjúsági tagozatának a tagja.


Pontosabban 18 és 30 közöttiek lehetnek a tagjai egy párt ifjúsági tagozatának.


A politika nem gyerekeknek való, sokszor a felnőtteknek is sok.

2015. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem jól gondold meg ezt a politikusi pályát, mivel egyrészt gyomor kell hozzá, másrészt "csak úgy" nem lesz senkiből politikus. Ha viszont nem jön össze, akkor az önéletrajzban nem feltétlenül mutat jól egy (volt) jobbik-tagság.
2015. febr. 9. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Minden relatív. Amúgy nem, de ha nagyon hideg van, mezítláb vagy, akkor például egy friss, jó adag tehénlepénybe is érdemes belépni.
2015. febr. 9. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!