Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok Mesterházy...

Mit gondoltok Mesterházy Attiláról? Szerintetek alkalmas lenne miniszterelnöknek?

Figyelt kérdés
Szerintem egyébként szimpatikus, jóképű, és még nagyon képzett is.
2010. febr. 11. 09:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Nem,még nagyon zöldfülű,talán 10 év múlva.
2010. febr. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem egy kirakatbábu.
2010. febr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nem. Az MSZP elhibázott választása.

és még csak nem is jóképű. Pláne a csupasz szájával

2010. febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%
Nem tulzottan ismerem,de igen.Szimpatikusabb,és jobban kommunikál,mint pl.Orbán.
2010. febr. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem is azért tették oda, mert alkalmasnak gondolják. Az MSZP is tudja, hogy most nem fognak nyerni. Csak arra törekednek, hogy minél kisebb legyen a vereség mértéke.


De még így is rossz ötletnek tartom Mesterházyt. Olyan semmilyen az egész ember, nem igazán tudja lelkesíteni még a megmaradt híveket sem. Jó esély van rá, hogy a kitartó MSZP-s törzsszavazók egy része is helyette inkább az általuk hősnek és nagy szakembernek tartott Bokrosra fog szavazni. A nyugdíjas törzsközönségen kívül mások már nemigen szavaznak az MSZP-re, nekik viszont alighanem jobban bejött volna az öreg Kovács Laci bácsi elvtárs.

2010. febr. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

"Szerintem egyébként szimpatikus, jóképű, és még nagyon képzett is."


Pont ezért ő az MSZP miniszterelnök-jelöltje, most a szimpatikus arcokra gyúrtak rá nagyon, igazából ez volt az egyetlen szempont. Meg is látszik, lásd a "baloldali beteg vs. jobboldali orvos" dilemma.


Ami többek közt arról szólt, hogy megfélemlítse a baloldali nyugdíjas szavazókat, hogy azok, a jobboldali orvosoktól való rettegésükben, mindenképp elvánszorogjanak az urnákhoz. Persze értelmetlen az egész, mivel olyan nincs, hogy jobboldali orvos, mint ahogyan baloldali betegség sincs.


Tehát Mesterházy egy reklámarc, az MSZP brand legújabb reklámarca 2010-ben:) Szavazz rá, hisz olyan szimpatikus, nem?:) Ha nem jön be a politika, elmehet egy mosópor reklámba is: sok különbség nincsen, mint tudjuk:)

2010. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én eddig nem foglalkoztam politikával2x mehettem volna szavazni egyszer sem tettem meg.

Viszont most megyek.

De itt még komolyan van olyan ember aki szeretne az mszp-re szavazni???????

Azok után h így tönkretették az országot.Hogy nyomorban élnek az emberek.

2010. febr. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Isten ments!!pusztuljon az mszp!Mar eleget artottak.Nem?
2010. febr. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%
Úristen!!!SZimpatikus????Ez az ember egy diktátor!Kőkemény diktátor!És még mindig szegény kisnyugdíjasokra pályázik?Mert őket sajnos a régi rendszer nevelte,mégpedig arra,hogy meg lehessen evezni a többségüket.A magyarok Istene és Istennője mentse meg a hazánkat ettől az ember...(szerű lény)től.
2010. febr. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Politikusi alkalmatlanságát pont az bizonyítja, hogy ő a jelölt.


Ugyanis most senki, aki politikusként karriert akar befutni, nem akar jelöltje lenni az MSZP-nek. Az, akit erre a hálátlan szerepre rá lehet venni, az vagy teljesen balfácán, vagy pedig maga is úgy érzi, hogy pályája csúcsa a mostani jelöltség lehet, ennél magasabbra úgysem juthat.


Tehát Mesterházy egy senki a politikában, és ezt pontosan az bizonyítja, hogy éppen most ő az MSZP jelöltje. 2-3 év múlva senki sem fog rá emlékezni.

2010. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!