Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A most bevezetésre kerülő...

A most bevezetésre kerülő EU-s internetadó, begyűrűzhet ide valahogy?

Figyelt kérdés
Olvastam anno, hogy Orbán után felvetődött az EU-ban és most egy EU-s országban bevezetésre kerül egy forgalom utáni internetadóféle. Ez ránk, közvetve vagy közvetlenül nem jelenthet veszélyt? Valamilyen okkal, móddal összefüggésben nem lehet hogy mi is fizetünk ? okkal [link]
2015. febr. 11. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Nagy valószínűséggel nálunk is lesz valamilyen formában.

Egyrészt emiatt is indult el a nagy nemzeti internetkonzultáció.

2015. febr. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Komplikato ***** válasza:

"Olvastam anno, hogy Orbán után felvetődött az EU-ban ..."


Ööö, eddig az összes olyan infó ami azzal kezdődött, hogy minket másolnak, az mind kamu volt. Nem kicsi és nem véletlen. Erős fenntartásaim vannak. Pláne a "forrást" látva.

2015. febr. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyesmiről még nem hallottam (hogy az EU ilyesmit akarna bevezetni), de azok után, hogy kézzel-lábbal ágáltak ellene, mivel a szólásszabadságot és a szabad információáramlást akadályozná, kötve hiszem, hogy ilyesmi megfordult a fejükben.


De ha mégis bevezetnek valami ehhez hasonlót, az ugyanúgy fog ránk is vonatkozni, bár nem tudok róla, hogy az EU, mint az országok összefogásából alakult szövetség (ami nem egyenlő egy országgal) bármilyen adót is kiszabhatna akármelyik országra.

2015. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csak a kedves kérdezőre fogják kivetni... :). Ez helyből felszálló hülyeség (mint amikor az Usa-val nyivákolta ezt vki - miközben ott tv.-ben tiltják).


A Le Canard Enchainé (amire az író hivatkozik) az egy szatírikus folyóirat, ráadásul a cikk további részében említett dolgokról sem hallottam még (vagy nem így)... talán jobban kellene követnem a külföldi sajtót.

2015. febr. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!