Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Megtehetem, hogy magamat...

Megtehetem, hogy magamat szerb bevándorlónak kiadva menekültstátuszt kérek egy nyugati országban? Milyen papírok kellhetnek? Kellenek egyáltalán?

Figyelt kérdés
Remélem nem kell megmagyaráznom a kérdést.
2015. febr. 13. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%

Ha vannak szerb papírjaid (szem.ig., lakcím, TAJ), akkor szerb vagy. Ha nincsenek, akkor nem vagy szerb.


Utóbbi esetben valószínűleg magyar vagy és szabadon letelepedhetsz bármely uniós országban. Ez neked új információ?

2015. febr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Nem érted, itt a lényeg az, hogy a menekültstátuszt szeretném megkapni. Magyarnak lenni nem privilégium. Ismerősömet Londonból rángatta haza a helyi önkormányzat a devizahiteles ügye miatt. Úgy kezelték mint egy mocskos bűnözőt.


Én nem akarok így járni soha.

2015. febr. 13. 19:26
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Hát igen, a hitel már csak olyan, h vissza kell fizetni. Ez is új információ számodra?
2015. febr. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha nincs hiteled vagy másod, akkor nem fognak hazarángatni.

Ha szerb bevándorlóként mész ki akkor alapból bűnözőnek kezelnek majd nem kell hitelt szerezni hozzá.

2015. febr. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hitelem van. Erről beszélek.
2015. febr. 13. 19:35
 6/17 anonim ***** válasza:
86%

Törleszteni kellene nem?

Ha kimész is tudod törleszteni.

Ha te nem törleszted a kezeseidtől veszik el, ha tőled nem tudják.

Ha bevándorló leszel(elhagyod szándékosan a papírjaid) akkor felejtsd el az önéletrajzod, végzettséged mert annak nem lesz nyoma.

2015. febr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az nem baj, ha nem lesz nyoma, így sincs túl sok nyoma, nyugi :)
2015. febr. 13. 19:39
 8/17 A kérdező kommentje:

Kezesem nincs. Diákhitelről van szó.


De átverés, a magyar egyetemek nem hogy nincsenek olyan szinten, amilyennek kívülről mutatják magukat, de szándékosan a nemzetközi kivándorlás ellen lettek beállítva. Munka meg nincs.


Én nem fogok elmenni wc pucolónak. Ha meg elmegyek Londonba, nem akarom, hogy tudjanak rólam. Hogy bármi közöm legyen ehhez a szarfészekhez.

2015. febr. 13. 19:41
 9/17 anonim ***** válasza:
72%

Diákhitelt a családtagoktól beszedik törvényi felhatalmazással.

A nincs semmid nem az egyetem nem elvégzését, hanem a 8 osztály sincs meg szintet jelenti és ők külföldön se túl keresettek a munkaerőpiacon.

2015. febr. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
" Ha meg elmegyek Londonba, nem akarom, hogy tudjanak rólam. Hogy bármi közöm legyen ehhez a szarfészekhez." Nem vagyok nacionalista, de azért undorito vagy!! Eddig itt tanultál a MI!!!! pénzünkön, nem elég, hogy simlisen el akarsz huzni de bele is sz-rsz????
2015. febr. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!