Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok miből gondoljátok...

Jobbikosok miből gondoljátok h a párt valaha is felkerül?

Figyelt kérdés
Csak mert nem csupán szerintem, de többen vannak a dolog ellen mint mellette. Legalább is ahol én megfordultam eddig ott a Jobbiktól mindig a frász kerülgette az embereket.

2015. febr. 15. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Ahol én voltam ott meg mindenki mellette állt :)
2015. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
96%
Mi az, hogy "felkerül"?
2015. febr. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

Hát ha a munkakerülő cigányok között mondogattad hangosan, akkor nem csodálom, hogy idegesek lettek. :D

Kérdésedre válaszolva már felkerült.


A Fidesz meg rohad belülről szanaszét, MSZP már rég a pöcében van szóval szevasztok! xD

2015. febr. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
A fiatalabb korosztályoknál a legnépszerűbb párt. Lehet, hogy csúnyán hangzik, de ha máshogyan nem is, de előbb-utóbb a biológia megnyeri a választásokat a Jobbiknak. Mivel a fiatalabbak folyamatosan elérik a felnőtt kort és a könnyen manipulálható idősek is folyamatosan eltávoznak közülünk.
2015. febr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%
Hova kerül fel? A mennybe vagy mi?
2015. febr. 15. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
33%

"Mivel a fiatalabbak folyamatosan elérik a felnőtt kort és a könnyen manipulálható idősek is folyamatosan eltávoznak közülünk."


Mert a fiatalok nem manipulálhatóak, ugye? :D

Az pedig, h valaki 20 évesen a Jobbikra szavaz, nem jelenti azt, h 30 évesen is rájuk fog.

2015. febr. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%

Igy van reméljük még nagyobb teret kapp.

Legább ki derül ök is tovajok vagy semm.Még az se baj ha igen .

Nem csak Mszp é magyaroszág.

2015. febr. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

"Mert a fiatalok nem manipulálhatóak, ugye? :D "


Nehezebben mint az idősek.

Ennek egyik oka például az, hogy ha van egy kis rezsicsökkentés, meg egy kis nyugdíjemelés, az idősek már mennek is szavazni a Fideszre. A másik meg hogy a nyugdíjasok legfőbb hírforrása az esti M1 híradó, míg a fiatalabbak már az internet világában élnek.

2015. febr. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
29%
A fiatalok pont ugyan olyan jól manipulálhatóak, mint az idősek. Csak nekik a neten kell mosni az agyát. Ott a kuruc meg a 444 példának, egyik sem nevezhető hírportálnak csak agymosodák, de naponta kismillió hirdetéssel és reklámmal ugyan úgy módosítják a vásárlási szokásaidat is, kortól függetlenül.
2015. febr. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
14%

8:

A fiatalok között semmivel sem kevesebb a befolyásolható, mint az idősek, vagy bármely más korosztály körében.

Az időseknek elég egy 13. havi nyugdíj vagy egy rezsicsökkentés.

A fiataloknak az ingyen internet, a magyarkodás, és az ártatlan mosolygás a kamerába.

2015. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!