Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma érkezik Vlagyimir Putyin...

Ma érkezik Vlagyimir Putyin Magyarországra. Ti milyen véleménnyel vagytok róla?

Figyelt kérdés

Bayer Zsolt pl. így vélekedett az érkezéséről, és róla: „Most várom önt. Mert most önnek van igaza. Ez az első és a legfontosabb, amit ki kell mondanunk.”

( [link] )



2015. febr. 17. 09:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
11%

Csak annyi hogy utalja oket mint a kakit..ha nem veden a nato szetcsesztek volna mar reg a ruszkik...na nem ingyen persze de a franciak se ingyen adtak a romanoknak Erdelyt...

Mi ugyanigy miert ne szerezhetnenk visza??

Hogy tobsegbe vannak? Kit erdekel, ugyanugy a hogy ok csinaltak eszakon hogy tobsegbe kerultek mara a nagyvarosokban is, ugyanugy garantaltan 30 ev utan tobbsegbe lenne arrafele a magyar .....Ezert kell az ellensegem ellensegevel joban lenni.

2015. febr. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
92%

Erős kezű vezető, sokat tett Oroszországért. Ja, persze Jelcin alatt nagyobb volt a demokrácia (?), de a seggük kilógott. Oroszországban ma sem magas a tömegek életszínvonala, hatalmas ország, nagy különbségekkel, de azért tömeges nyomor nincs.


Ez számít és ő is tudja ezt, ha tud erősödni a gazdaságuk, a nép a zsebén is érzi a javulást, akkor attól még nyugodtan fog aludni, hogy náluk nincs teszem azt ..zifelvonulás.

2015. febr. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%
ugyanolyan velemennyel vagyok rola mint Obamarol,Cameronrol,Merkelrol.semleges,nem erdekelnek ezek a szineszek.mondjuk a hanyinger kerulget ahogy latom milyen undoritoan tartjak mesterseges szegenysegben az oroszokat,nem csodalom hogy az alkoholizmus a szuz marias csillagos qva egbe van fent...
2015. febr. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Olyan véleményen vagyok, hogy nem lehet ma az oroszokat kikerülni, ha tetszik, ha nem! Ha nem kapunk gázt, akkor mivel akartok fűteni? Kivágjuk a maradék erdőket? A megújulú energiás duma maximum addig jó, ameddig valami greenpeacees hippit akarunk összeszedni egy romkocsmában :D.
2015. febr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

"Ja, persze Jelcin alatt nagyobb volt a demokrácia (?), de a seggük kilógott."


Jelcin alatt is széthordták az oligarchák az országot, viszont ilyen egy egészséges demokráciában nincs, mert a demokráciában a szervezett nép uralkodik és nem enged ilyesmit.


Akkor leginkább valamiféle anarchia volt náluk, bár erősen kétlem, hogy az oroszok belátható időn belül alkalmasak lennének a demokráciára. Ezt még a magyarokról sem hiszem.

2015. febr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
15%

# 7

Még mindig jobb életkörülmények vannak mint Magyarorságon!

Élhető demokrácia... attól még élhető mert nem lehet homokosoknak körutakon kamionokon tangába meg mindeféle női ruhában rángatóznia férfi létére...

2015. febr. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
75%

"Még mindig jobb életkörülmények vannak mint Magyarorságon!"


Ez hazugság. Oroszországban olyan az élet, mint nálunk a legszegényebb vidékeken, már ha nem vesszük Moszkvát és Szentpétervárt.


"Élhető demokrácia... attól még élhető mert nem lehet homokosoknak körutakon kamionokon tangába meg mindeféle női ruhában rángatóznia férfi létére..."


Ha neked ennyit jelent a demokrácia, akkor csak szánni tudlak...

2015. febr. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
77%

# 18

Bocs de én még mindig jobbnak találom a Putyin féle rendszert mint a ún. demokráciát ami arról szól hogy az idő elteltével mindig többet és többet szabad...

Jó példa erre Hollandia ahol a fű és a prostitúció nyíltan elfogadott de ott már annyira elvetemültek az emberek hogy volt csoport aki felvetette a podofília legalizálását is...

Vagy Amerika hol a melegfelvonuláson nem hogy bohócul néznek ki meg gustustalanul de ott már egymás nemiszervét szopják meg egymást túrják seggbe ott a felvonuláson...

Ilyen demokráciákból nem kérek!

2015. febr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy sokkal jobban utálják itthon őt, mint mondjuk Obamát. Pedig elnézve azt, hogy ki mit művelt... hát... Ráadásul az a röhej, hogy a mai napig nincs bizonyítva az, hogy valóban ott lennének az oroszok Kelet-Ukrajnában. Nincs egy épkézláb felvétel, vagy beszámoló sem. Ugyanakkor már több amerikai is lebukott a kijevi oldalon.


Gondolom egyébként ez az egész gyűlölet csak arról szól, hogy az oroszok itt voltak 50 évig, míg az amerikaiak nem. Irak, Afganisztán, Líbia pedig nem a szomszédban van, míg Ukrajna igen. Kicsit mellőzi ez az egész helyzet a racionális gondolkodást.


A legfontosabb érv pedig ilyen vitáknál az szokott lenni, hogy én Putyin/oroszbarát vagyok és húzzak Moszkvába lakni, ha nem tetszik.


7: Nem tudom, hogy feltűnt-e, de konkrétan az EU elnöke is egy oligarcha. Ebből volt korábban hatalmas balhé (nyilván nem ingyen csinálta az adómutyit).


16: Mesevilágban? Mindenhol vannak oligarchák és mindenhol lopnak. Elég csak megnézni a vagyoneloszlást pl. az USA-ban. Csak nem mindegy, hogy mennyiből lopnak sokat.


19: Én meg úgy vagyok vele, hogy leszarom az ilyen dolgokat. Csak éljek jól, a többi nem számít. Ha a homokosok vonaglani szeretnének az Andrássyn, hát tegyék. Aztán ne csodálkozzanak, ha pár neonáci betalálja őket egy térkővel. Én egyébként amondó vagyok, hogy legyen mindent szabad. Úgy könnyebb rostálni a barátokat is.

2015. febr. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Úgy vagyok vele, hogy rákot nem érdekel szerintem hogy ekkora felhajtást keljen csinálni abból hogy jön. Mit vannak úgy odaerte neki 3geppel kell jönni meg lezarni utakat, igazi diktátor. Mit kell így nyalnunk a seggét
2015. febr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!