Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A nemrégiben elhunyt Dr....

A nemrégiben elhunyt Dr. Schweitzer József rabbi valóban mondott ilyent? Lent.

Figyelt kérdés

„Önök, magyarok, Kelet-Európa szégyene. Egész életemet arra fogom szentelni népemmel együtt, hogy ott ártsak önöknek, ahol tudok.” -Elvileg ezt a parlamentben mondta. DE a napokban olyasmik keringenek, hogy ez nem igaz, mert hiteles forrás elvileg NINCS de a neten viszont ez a kijelentés évek óta kering.

Valaki valamit tud erről?



2015. febr. 18. 16:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
24%
Ezt mi már sose tudjuk meg. Majd a jövő történészi kiderítik!
2015. febr. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
51%

[link]


Egyébként ami a parlamentben elhangzik, az visszakereshető.

2015. febr. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Kulcsos7 ***** válasza:
35%

Hát nem hiszem, ha el is hangzott ez vagy hasonló, az nem igen a parlamentbe lehetett.

Lehet, hogy valami más szövegkörnyezetből kiemelt dolog vagy ilyesmi.

De igen, én is láttam a neten..

2015. febr. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Ez csak egy rosszindulatú uszítás!
2015. febr. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
5%
Lehetséges.Mondtak már (igazolhatóan) baromságokat ismert emberek.
2015. febr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hallottam róla én is korábban, de nem tartom túl valószínűnek, botrány lett volna belőle.Talán csak egy sikeres kamuhír.Mivel halottról jót vagy semmit, így ha esetlegesen igaz, nem kommentálnám...(egyébként ma azt olvastam, hogy nem igaz)
2015. febr. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A fütyülő barackos bő gatyás abszurditás viszont valóban elhangzott.Igaz azt nem Dr. Schweitzer mondta.
2015. febr. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
2015. febr. 18. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
61%

A qtyqruty drábik ( okl konteogyártó nagyiparos ) könyvére hívatkozik, a pofa azonban beismerte, hogy anélkül írta bele a könyvébe, hogy ellenõrizte volna, csak a netes találatok alapján.

A neten valóban van belõle több. Az általm találtak közül a legrégebbi 2012. novenber, egy komment, ott is kértek linket vagy valamit, a közlõ adott egy linket, ahol azonban - mint írta - nem találta, aki kérte. Már 2012 novemberében sem. Persze, az adott linken én sem találtam.

Amúgy picit különös ( netán gyanús? ) a tény, hogy 2012. június 5-én történt, hogy a Károly körúton egy gyökér beszólt a fõrabbi úrnak: "Utálom a zsidókat." ami persze szíve joa, de egy 90 éves, köztiszteletben álló embernek beszólni ... Én a hülyéket utálom, mégse mondom minden hülyének. :)

Tehát 2012. június 5-én szóltak be - az azóta már boldogult - fõrabbinak, persze volt botrány és 2012. novenbertõl kezdett tejedni az állítólagos "idézet".


Mivel úgy tünik, sokan lusták kattintani, idemásolom a PestiSrácok.hu cikkébõl a lényeget:


"A Kuruc ugyanakkor az összeesküvés-elméletek széles szubkultúrájában igen népszerű Drábik János az Egyenlők és egyenlőbbek – A szemitizmus szervezett világhatalom című könyvét szemlézi, az idézet tehát eredetileg ezen, még az Alexandra könyváruházaiban is kapható kötetnek a 122. oldalán látott napvilágot."


"Drábik a PestiSrácok.hu-nak elismerte, nem volt ott a parlamentben, az ominózus mondatokat nem hallotta.

“A könyvemben leírtam, de nem tudom, hogy tizenöt évvel ezelőtt valóban kijelentette-e a parlamentben a főrabbi, hogy a magyarok Kelet-Európa szégyenei, és egész életét arra fogja szentelni, hogy nekünk ártson. Dokumentumot nem tudok hozzá adni, bizonyítani nem tudom. Úgy voltam vele, hogy majd az idézetet leellenőrzik azok, akik nem fogadják el, hogy az elhangzott. Én nem ellenőriztem le”

– ismerte el Drábik János. Hozzátette, az interneten olvasta"


Drábik később egy magyarázkodó levelet is küldött a PestiSrácok.hu-nak, amelynek a lényege, hogy sok más magyargyalázó kijelentésre ugyanakkor van bizonyíték. “Én nem vettem át csak tavaly azt a részt, ahol sok magyargyűlölő (és bizonyíthatóan igaz) idézet között az is ott volt, amit - most már sajnálom – de igaznak gondoltam, minthogy a rabbinak jó oka volt neheztelni a magyarokra. Tény az is, hogy az éveken át olvasható kijelentést sem a rabbi, sem a MAZSIHISZ, sem más zsidó szervezet nem cáfolta, nem tette szóvá, nem tiltakozott ellene. Ez is hozzájárult ahhoz, hogy hitelesnek gondolva, átvettem, de csak 2014-ben” – magyarázkodott a szerző, aki egyébként így írta alá levelét: “Barátsággal: Egy szélsőjobboldali-balliberális-antiszemita-zsidó, aki ráadásul még szabadkőműves is.”


[link] ebben meghallgatható drábik magyarázkodása. Ha azt nem sikerülne elindítani, itt van a youtue -link: https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=tZs8..


A cikket idézi és elfogadja, hogy az "idézet" hamisítvány mások között: [link] ; [link] ; [link]

Sztem ezek egyike sem tekinthetõ igazán zsidóbérencnk :) ( Bár ki tudja, lehet, drábik majd ezt is "ebizoyítja", mint számos könyvében számos felfededezését ;) )

2015. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
3%
Ha nem is mondta, de gondolta az tuti
2015. febr. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!