Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy a...

Mit szóltok ahhoz, hogy a jobbikos Szávay István feljelenti az ATV-t?

Figyelt kérdés
[link]

2015. febr. 13. 08:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Még nem jelenti fel.
2015. febr. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
54%
Fáj neki az igazság.
2015. febr. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Ha nem igaz az ATV híre, akkor vajon az ukránok miért nem szeretik Szávayt?


[link]


Majd őket is jól feljelenti :D

A Jobbik egy vicc. És még annak is rossz.

2015. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Attól, hogy valakit kitiltanak még nem jelenti azt, hogy bármit is tett.

Az orosz kitiltásoknál is elég volt a kormányközeli lét és aki egyik nap még távoli volt a következő hullámban már kormányközelinek számított.

Lehet, hogy tartottak attól, hogy körútra megy mint a Fideszesek akik Erdélyben szokták ugyanezt tenni.

2015. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kulcsos7 ***** válasza:
52%
3 as! a Jobbik egy vicc??? te viccnek veszel legalább 1 millió embert mi vagy te??? ki vagy te???
2015. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szávay István válasza:
65%

Remélem, nem baj, ha személyesen is beszállok ebbe a (döntően névtelen) beszélgetésbe.


1. Azért tiltottak ki Ukrajnából, mert rendszeresen felszólaltam az ott élő magyar közösség védelmében, erről bőven van anyag a neten, vagy a honlapomon. Egész konkrétan pedig az autonómia követelése volt, amit nem tudtak már tolerálni. Ezért nem szeretnek az ukránok, hogy válaszoljak az egyik kérdésre. Voltam pár körúton ott egyébként már.


2. A döntést megtámadom, és ha kell, Straßburgig fogom vinni, mint ahogyan éppen most viszem oda a Romániából való tavalyi kitiltásom ügyét, ami hasonló okokból történt.


3. Soha nem foglalkoztam se az oroszokkal, se Putyinnal, de a keleten zajló háborúval sem, ezekben a kérdésekben nem foglaltam egészen mostanáig állást, a kitiltásom mögött tehát nem ez húzódik meg.


4. A külügyi bizottsági ülés után sem beszéltem erről, mégis ezt húzta rám az ATV. Hogy hazudnak, az egyértelműen kiderül a két mellékelt feltétel megtekintése után. Ezért kérünk helyreigazítást, aminek ha nem adnak helyt, készek vagyunk feljelentést is tenni.


Szóval nincs olyan igazság, aminek fájnia kéne.


Ha még van kérdés, csak bátran!


Üdv: Szávay I.

2015. febr. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem az ATV szolgál orosz érdekeket, na meg a célközönségük.
2015. febr. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%

"Attól, hogy valakit kitiltanak még nem jelenti azt, hogy bármit is tett."


Persze, csak úgy viccből szokták kitiltogatni az emberek, mert unatkoznak és valamivel el kell ütni az időt.


A jobbikosok akkora áhitattal védik drága pártjukat, mint a fideszesek Orbánt vagy a gyurcsányisták Gyurcsányt, csak egyszerűen nem veszik észre magukat. :D

2015. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kulcsos7 ***** válasza:
64%

8. elolvastad mit írtál???

ez egy zagyvaság!!

2015. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kulcsos7 ***** válasza:
33%
A katolikusok meg a pápát, a budhisták budhát...:))
2015. febr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!