Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Engem miért nem érdekel a...

Engem miért nem érdekel a politika, és a híradó, és az internetes híroldalak? Természetkedvelő vagyok, és, ha nem lenne tv, és politika az embetek többet beszélgethetnének, és lennének természetben.

Figyelt kérdés
2015. febr. 19. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak te tudod megválaszolni, mi honnan tudhatnánk? :-))))
2015. febr. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%

A politika közéletet jelent.

Tehát már két ember között is van politika/közélet.

Nem tudod megszüntetni a politikát, hacsak nem egyedül élsz.

2015. febr. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kapaszkodj meg, de az emberek többségét nem érdekli a politika, csak annyira, hogy elolvassák a híreket minden nap. Sokan még ezt se teszik meg. A természetjárás meg nem függ össze ezzel.
2015. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%
Már a születésed is egy politika eredménye volt. Nem lehet tőle szabadulni/menekülni.
2015. febr. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem, mert nem jöttél még arra rá, hogy a természet nem természetes hogy olyan állapotban van, amilyenben van.

Hanem nagyon függ attól, hogy az emberek mit tesznek vele, sajnos. És innen már csak egy lépés a politika.

2015. febr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!