Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem látjátok a holokauszt...

Nem látjátok a holokauszt tagadás büntetése és a MÁV kártérítés közötti összefüggést?

Figyelt kérdés

Érdekes hogy mióta látják bizonyos körök hogy nem igen tudnak bennünket tovább húzogatni, egyre fontosabb lett a holokauszt büntethetősége. És mint derült égből, a magyar balíb oldal közreműködésével kártérítési igényeket nyújtottak be az " Amerikaiak"! Összegezve, adjunk pénzt mert még nem adtunk eleget, és még védekezni se lehessen mert az már tagadás!


"" Lehet hogy vérszemet kaptak a Bkv végkielégítései kapcsán, és ők is csak végkielégűlni szeretnének?


2010. febr. 12. 16:29
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
20%

ÉS??

Befektetnek,mert van mit,és tudják hogyan kell megduplázni.Üzletemberek.Miért lennének a pénzük ellenségei?Mert neked nem tetszik?



Történelem órákon midíg kíváncsi voltam,hogy hogyan tudta Hitler megvezetni a németeket,és rávenni őket a népirtásra.Most már egyre inkább értem,köszi.

Tudom,todom,hazugság,hazug törikönyvek,hazug média blabblalblaaa...

2010. febr. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
65%
pénzel tönkretenni emberek, családok, népek életét. Ez neked befektetés...
2010. febr. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
75%

"Történelem órákon midíg kíváncsi voltam,hogy hogyan tudta Hitler megvezetni a németeket,és rávenni őket a népirtásra.Most már egyre inkább értem,köszi. "



Történelem órákon midíg kíváncsi voltam,hogy hogyan tudja a cionista megvezetni a zsidokat,és rávenni őket a népirtásra (palesztinok).Most már egyre inkább értem,köszi.

2010. febr. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
21%

Nem láttok a szemetektől? Magyarország csak akkor adható el, ha van elég kretén, aki el is adja!!!!

Elcsesztétek gazdaságot a felszínes gondolkozásotokkal, hát van, aki aranyat tud csinálni a Kárpát-medencéből, nem az ő hibájuk lesz, ha megcsinálják..hanem a magyarok kreténsége.


Másik...miért azt kell átkozni, aki megteheti, akinek van? Ők tettek azért, ameddig eljutottak! Ti nem, mert kretének vagytok!!

Annyira kretének vagytok, hogy az 5-ös tanulót is képesek lennétek hibáztatni, csak mert van 1-es tanuló??

Nem veszitek észre, hogy a kreténségetek miatt vagytok ahol? Semmi köze ehhez se a zsidóknak, senki másnak...nekik köszönhetitek, hogy még nem döglöttetek éhen!!

Másik...baromság, hogy a zsidók kezében lenne a világ gazdasága...zsidók jó üzletemberek, de sok más hasonló ember van. Nem zsidó genetika miatt van, csak történelmük miatt megtanulták ezt. Erre Ti is képesek lennétek, ha elfelednétek a hülyeségeiteket és végre használnátok az eszeteket!!

2010. febr. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
60%

ma 18:44


Jobbikos vagy? Nagyon jol beszelsz, en is pont ezert szavazok a Jobbikra!

2010. febr. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
igen, aki nem tagadja a holokausztot, az kérjen kártérítést Magyarországtól, és a fél világtól.Egyébként meg húzzanak el Izraelbe.
2010. febr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
61%

"Látszik, hogy kampány van, na.

Légyszives, állj elő a bizonyítékaiddal, hogy a magyar ballib oldal segítette őket, konkrétan mást se olvasni, mint hogy szerencsétlen magyarországi zsidók elhatárolódnak, és verik a fejüket a falba, hogy ez megint az ő hátukon csattan.

Amúgy, "csak" a holokauszt tagadását nagyon rövid ideig akarták bevezetni, a gyűlöletbeszéd törvény minden önkényuralmi rendszer áldozatát védené. Én igenis gusztustalannak találom, hogy eltűnt nem tudom hány millió zsidó, roma, meleg, illetve politikailag nem kívánatos elem, majd egyesek közlik, hogy nem is haltak meg, hanem Elvis mellett élnek a holdon egy bunkerban."



Nagyon szép összefoglaló, teljesen egyetértek.

2010. febr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
23%
Inkább realista, ismerem a rendszert (gazdaság rendszerét). Itt most nem nyilatkoznék, melyik vagyok, mert jelen helyzetben nem ez a lényeg. Nem tudom, hogy OV mit csinálna, de GYF és BG eddig relative jól kezelte. De nem itt van a probléma, a gyökere a magyarok munka és vállalkozási rendszerében van, magukban a polgárokban és vállalkozásokban. Kormány csak kezelni tudja esetleg a gondot (vagy nem tudja), de a gondot maguk az emberek, a polgárok okozzák. Valójában egy sor buta döntést hoztak a polgárok a népszavazósdikon. Globális probléma ez, nem igazán politikai.
2010. febr. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Nem, nem bántjuk az ötös tanulót, ha van pár egyes tanuló mellette, de ha egy osztályközösségben a bukottak a leghangosabbak, és őket küldik a diákparlamentbe, amikor a fogukkal vakaróznak, és nem fogják fel, hogy a közösségi élet egyik szabálya, hogy amikor egy diákképviselő társuk beszél, nem üvöltöznek, akkor elgondolkodunk.
2010. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
52%

"Nem, nem bántjuk az ötös tanulót, ha van pár egyes tanuló mellette..."

Ha iskolában nem is, de az életben ezt csináljátok. Akinek van, az tolvaj, köcsög stb. Akit előléptetnek, az nem érdemli meg stb.

Miattatok kellett eladni az ország eszközeit, hát most nincs semmitek. Vegyétek észre, hogy végre ki kell találnotok, milyen termelőeszközöket kellene létrehoznotok...segélyből, spórolt pénzből nem cigit, piát és hiteles tévét kellene venni, hanem eszközöket létrehozni. Vagy ez, vagy végetek. Nem köcsögségből írom, a Ti és gyerekeitek jövője függ ettől.

Hajrá...20 év után végre kezdjetek valamihez!

2010. febr. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!