Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem látjátok a holokauszt...

Nem látjátok a holokauszt tagadás büntetése és a MÁV kártérítés közötti összefüggést?

Figyelt kérdés

Érdekes hogy mióta látják bizonyos körök hogy nem igen tudnak bennünket tovább húzogatni, egyre fontosabb lett a holokauszt büntethetősége. És mint derült égből, a magyar balíb oldal közreműködésével kártérítési igényeket nyújtottak be az " Amerikaiak"! Összegezve, adjunk pénzt mert még nem adtunk eleget, és még védekezni se lehessen mert az már tagadás!


"" Lehet hogy vérszemet kaptak a Bkv végkielégítései kapcsán, és ők is csak végkielégűlni szeretnének?


2010. febr. 12. 16:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
50%

Látszik, hogy kampány van, na.

Légyszives, állj elő a bizonyítékaiddal, hogy a magyar ballib oldal segítette őket, konkrétan mást se olvasni, mint hogy szerencsétlen magyarországi zsidók elhatárolódnak, és verik a fejüket a falba, hogy ez megint az ő hátukon csattan.

Amúgy, "csak" a holokauszt tagadását nagyon rövid ideig akarták bevezetni, a gyűlöletbeszéd törvény minden önkényuralmi rendszer áldozatát védené. Én igenis gusztustalannak találom, hogy eltűnt nem tudom hány millió zsidó, roma, meleg, illetve politikailag nem kívánatos elem, majd egyesek közlik, hogy nem is haltak meg, hanem Elvis mellett élnek a holdon egy bunkerban.

2010. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
csak ŐK képesek pénzben mérni szeretteik elvesztését. Undorító és hányinger keltő. 60 év után jut eszükbe?
2010. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
81%

hát zsidók. Mit vársz tőlük?

A történelemben csak üldözték őket. Vajon miért?

2010. febr. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Természetesen mindenki látja az összefüggést, aki nem az meg nem normális ember.
2010. febr. 12. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Látszik, hogy kampány van, na.

Légyszives, állj elő a bizonyítékaiddal


Ne zs...ozz ha megkérhetlek, én sem tettem!

Hová álljak elő, a csapból is ez folyik!

2010. febr. 12. 16:56
 6/25 anonim ***** válasza:
61%
Lehet, hogy én naiv vagyok (vagy az előző válaszoló szerint nem normális), de én nem látom az összefüggést. Mennyiben befolyásolja ez a dolog a magyar kampányt? Szerintem véletlen is lehet, hogy most adták be. Azt mondják, 9 évig dolgoztak rajta, és most lett kész. Ez teljesen kizárható? És nem csak a magyar vasút ellen léptek fel, de a francia ellen, meg más országokban is. Miért ne lehetne véletlen, hogy ránk most került sor? Ezzel együtt én is ki vagyok akadva ettől a pertől.
2010. febr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
53%
Nem zsidóztam, azt írtam, hogy ezzel megint ők járnak rosszul, mert a sok egységsugarú őket fogja baszogatni, amikor semmi közük ehhez a perhez.
2010. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
62%

Én meg majd azért kérek kártérítést, mert a MÁV 65 éve megszüntette a Budapest-Birkenau charter járatot, és most csak többszöri átszállással lehet oda eljutni!

:D

2010. febr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
11%

Hogy miért üldözték őket a történelem során,azért mert rossz a természetük?!

Barátom,azért üldözték őket,mert a vallásuk miatt minden országban törvényileg kizárták őket egyes hivatásokból.Nem lenettek,hivatalnokok,orvosok,ügyvédek stb.Mivel nem volt mindig szociális háló,hát valamiből élniük kellet,így az egyetlen dolog amiből élhettek az a kereskedelem volt.Jól kereskedtek,hamarosan vagyonosodtak,és szivesen fordultak hozzájuk királyok,földesurak hitelért.Akkor persze nem voltak büdösek,mi?Aztán amikor meg kellett volna adni a pénzt,hát csodák csodájára elővették a "megöltékkrisztusurunkatbüdöszsidók" szöveget,és szépen felaggatták őket az igaz keresztények, gyerekestül,családostul a fára.Akkor jártak jól,ha hátrahagyva a vagyonukat élve továbbállhattak.

És mindenki tapsolt ehhez,mert biztos sokan tartoztak nekik.Akkor most mi is áll az állandó üldöztetésük mögött?Hitlernek milyük is kellett nem-e a pénzük?

2010. febr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"egyetlen dolog amiből élhettek az a kereskedelem volt.Jól kereskedtek,hamarosan vagyonosodtak,és szivesen fordultak hozzájuk királyok,földesurak hitelért."



es most itt tartanak....


http://www.youtube.com/watch?v=gIM3UNU-h44

2010. febr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!