Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A "bal"oldaliak miért róják...

A "bal"oldaliak miért róják fel a jobboldaiaknak az oroszbarátságot hibaként, amikor ők még a szovjet megszállásra nosztalgiával tekintenek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2015. febr. 21. 22:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy jobboldali és mi az, hogy baloldali?
2015. febr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
"Bal"oldali az MSZP és a belőle kiszakadt gyülevész hadak, jobboldali a Fidesz és a Jobbik. A baloldalinál azért írtam idézőjellel a "bal" részt, mert mára a MSZP-nek és klónjainak nincs közük a klasszikus baloldali értékekhez.
2015. febr. 21. 22:34
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

""Bal"oldali az MSZP és a belőle kiszakadt gyülevész hadak, jobboldali a Fidesz és a Jobbik."


És miért is?

Egyesek például ezt teljesen másképp gondolják.

2015. febr. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Úgy érzem hogy nem az emberek hanem a pártok keringenek a fogalmak körül. Én pl mindig jobboldali liberális voltam. Már az összes párt "átment rajtam". Fidesszel kezdtem, most meg ők a kommunisták.
2015. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Értem. Tehát a lényeg a gyűlölködés és a leszólás. Helyes, ez esetben fölösleges a kérdéssel foglalkozni.
2015. febr. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
94%

Mert megváltozott a felállás.

A mai Oroszországnak tekintélyelvű jobboldali vezetése van.


A balosok már nem azt az országot látják benne, ami elkezdte az osztályharcot meg a női emancipációt meg az ilyen dolgokat.

Hanem, magát a sátánt.


Meg időközben a baloldal is megváltozott.

2015. febr. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
megfordult a világ
2015. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Komplikato ***** válasza:

""Bal"oldali az MSZP és a belőle kiszakadt gyülevész hadak, jobboldali a Fidesz és a Jobbik."


Jaaa, ha ez a definíció (Jézusom!), érteni vélem a kérdésben lévő féltucat önellentmondást is.

2015. febr. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
a 75%-ost minek pontoztátok le, amikor csak az igazat írta?
2015. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
70%
A jelen konfliktusos helyzetben oroszbarát politikát folytatni gyakorlatilag árulás, ahogy azt a lengyelek is jelezték finoman. Miközben orosz bombázók repkednek katonai szövetségesünk (Egyesült Királyság) légterénél, a mi vezetőnk az orosz elnökkel tart kedélyes sajtótájékoztatót. Tessék akkor nyíltani játszani, kilépni a NATO-ból, EU-ból és úgy odaállni Putyin mellé. Persze Orbán ahhoz túl beszari, csak arra van mersze, hogy játssza itt a lázadót.
2015. febr. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!