Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » MSZP-sek! Mit szólnátok...

MSZP-sek! Mit szólnátok ahhoz, hogy Mesterházy Attila lenne újra az MSZP elnöke?

Figyelt kérdés
Az egyik játszótársam azt szeretné, ha Mesterházy Attila lenne az MSZP elnöke, mert szerinte jól vezetné az MSZP-t és Tóbiás József meg rosszul vezeti az MSZP-t. Szerintetek jó lenne, ha Mesterházy Attila lenne az MSZP elnöke ? Csak az MSZP-sek válaszoljanak.

2015. febr. 24. 07:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én utoljára Hornt láttam jól vezetni. Hogy az MSZP ott tart ahol tart (sehol), az alapvetően eddigi vezetésének köszönhető, és itt most egyáltalán nem csak Mesterházyt értem. Fordítok a kérdésen. Tud valaki onnan egy ismert személyt, aki képes lenne profi módon és a társadalom javára irányítani azt a pártot? Az nagy dobás lenne, ha erre valaki valós és igaz választ (és nem vágyálmot) tudna mondani.
2015. febr. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem Szanyi Tibor lenne a megfelelő személy.
2015. febr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Már teljesen mindegy ki áll az élére, leírták magukat.
2015. febr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!