Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok a magyarok akik az...

Azok a magyarok akik az Egyesült Államok politikáját utálják, ők úgy egészében az országot is gyűlölik?

Figyelt kérdés
Mert azért sok szép dolog van arrafelé, nem csak a politika létezik. Ráadásul sok magyar is él kint. A mi családunkból is mentek ki még a múlt század elején.
2015. febr. 25. 08:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Àltalàban csak a külpolitikàjàt utàljuk.Maga az orszàg nem olyan rossz.
2015. febr. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Nekem nincs bajom az amerikaiakkal, de a politikája nem tetszik nekem. A lengyelek is ugyanezt gondolják, mert olvastam, hogy szeretik Amerikát, csak Obamát nem.
2015. febr. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem az amerikai néppel van baj, őket is csak ugyanolyan eszközöknek tekintenek a háttérhatalmak mint minket, csupán gazdasági különbségek vannak. Ugyanolyan búrában van tartva a közvélemény mint itt nálunk. Ha sikerülne ezt a háttérhatalmi láncot levágniuk saját magukról, akkor elindulhatna egy világméretű megtisztulás, amit véleményem szerint az orosz nép el is kezdett.
2015. febr. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
#3 csak 1 hatterhatalom van,ez pedig a Rothschild csalad.
2015. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%
Magát az országot és népet nem (sőt a Manifest Destiny-ig tetszik is a történelme), de a bebetonozott politikai rendszerüket, a lobbizást, és a külpolitikájuk teljese antipatikus.
2015. febr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
8%

Az USA-t a földön élő emberek 95% rühelli.


Nincs is rajtuk és az életmódjukon mit szeretni.

Dekadens gyökér banda:-)

2015. febr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincs bajom velük, csak a politikáját, a kormányát nem kedvelem. Az oktatási rendszerük sem tetszik nekem, mert csak Amerikáról tanulnak. Fogalmuk sincs arról, hogy létezik olyan ország, hogy Szlovákia vagy Magyarország. Azt sem tudják, hogy Anglia egy sziget meg ilyenek.
2015. febr. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Magyarországon is vannak debilek; nem kell ahhoz az Államokba utazni.


Az Usa nagyon sokrétű, ha a kultúráját nézzük (messze túlmutat a puska-kóla-sültkrumpli "szentháromságon"). Az amerikaiak - akiket szerencsém van ismerni - nem is hasonlítanak hozzánk; sem mentalitásban, sem viselkedésben. A külpolitika / politika olyan, amilyen (Coca cola, sometimes war :) ), de az emberek nagyon másak. Most nem kifejezetten a treehugerekre gondolok Észak Californiában, vagy a warmongerekre Texasban...

2015. febr. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én sem szeretem az USA külpolitikáját.

Viszont jártam már ott, a déli részen is.


A déliek mentalitása, felfogás nekem nagyon szimpatikus volt.Leszámítva a vallásosságot.

2015. febr. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 MolotovPunk ***** válasza:

Nézd akár utálják őket,akár nem,egyenlőre még mindig USA vezeti a világot.Ő a világ motorja.Amerikában sok rossz dolog van,de emellett van sok jó is.

És nem mostanában lesz az,hogy a gazdaságuk befuccsol.

Továbbá nem egyik napról a másikra fog becsődölni az az ország.(ha egyáltalán ez bekövetkezik egyszer.)

Kína is egyenlőre mögötte kullog sok mindenben.

Ipari minőséget nem is említem meg és életszínvonalban is sokkal jobb USA.

2015. febr. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!