Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lesz tuntetes marcius idusan?

Lesz tuntetes marcius idusan?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy lesz a FIDESZ ellen, csak sehol nem talaltam, hogy pontosan hol es mikor. Errol szeretnek reszleteket megtudni.
2015. febr. 25. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
2015. febr. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lesz tüntetés, de csak akkor lesz értelme, ha nagyon sok ember ott lesz, és nem mennek haza.
2015. febr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom:)
2015. febr. 25. 19:36
 4/9 A kérdező kommentje:
En nagyon szeretnek elmenni, csak nem biztos hogy anya elenged. Mert meg csak 16 vagyok. De remelem el tudok jutni oda.
2015. febr. 25. 19:37
 5/9 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Ezt a korrupt, hazug, mutyi rendszert el kell takarítani szerintem, de én már kicsit idősebb vagyok nálad.

Csak kíváncsiságból: Téged, 16 évesen mi zavar jelenleg?

Milyen törvények, intézkedések rosszak szerinted? Érdekel a politika vagy csak a balhé kedvéért akarsz kimenni?

2015. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az egesz egeszseguggyel problemak vannak. Pl. Engem majdnem kinyirt egy orvos. Es nem viccelek. Be akarta adni az utolso adag 'gyogyszert', pedig tudta hogy belehalnek. Anyaekkal is ott ordibalt hogy o az orvos, o donti el. Aztan anya a korhaz vezetojeheg fordult aki megbeszelte a nemetekkel mi legyen es igy nem kaptam meg. Ne nezzetek betegnek, ez igy volt. Az orvosok kulfoldre mennek, aki ott marad es erdekliis mi van a beteggel, megzavarodik a sok munkaban.

Aztan ott van az is, hogy egy hulye stadium a nem letezo magyar focinak fontosabb, mint a sok ehezo ember.

Anyukamek elegge aggodnak a nyugdij korhatar miatt. Meg sokat hallani a korrupciorol es sikkasztasokrol is.

A vasarnapi zarvatartasz hulyesegnek tartom mert sokan akkor szoktak vasarolni es igy minden bevetel csokkenni fog, szombaton es penteken iszonyu hosszu lesz a sor. Meghat munka kerdese is.

Ott van a majdnem bevezetett internet ado is. Hat az is nevetseges.

Kb. Ennyirol tudok. En igy latom ezeket

2015. febr. 25. 21:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 3x idősebb vagyok nálad, 16 évesen engem nem érdekelt a politika (igaz, akkoriban nem is volt értelme), örülök, hogy Te érdeklődsz a világ iránt.

Sajnos nem sok javulást látok, az egészségügy tönkretéve, szégyen!

[link]

Stadion...elmerokkant gondolat, egy gyerekkori vágy kiélése a 'kedves vezető' részéről, az ország pedig nyomorban...

amíg ilyen emberek vannak- Magyarázat! fideszes kérdi a fideszest:

[link]


Nyugdíj - nyugdíjalap elmutyizva, hozzáértést mutatja a tervezett internetadó is.

Sok fiatal (megfelelő munka híján, közmunkás nem akar lenni) külföldön dolgozik, él (helyükben én is mennék), így az ország elöregszik, tönkremegy!

Milyen jövő van elötted?!


Az elmúlt években semmi javulást nem látok, pedig rengeteg pénz jött az EU-ból, de értelmetlenül felhasználva, meg elmutyizva semmi látszatja!


Rendszerváltáskor mi álltunk a legjobban, most a sor végén kullogunk.

Az emberek, a dolgozók jogai szinte megszűntek, szólás, információ szabadság korlátozva, csak a demagóg népbutitó propaganda folyik a médiából.


Nem egy távolkeleti diktatúrában akarok élni, hanem egy európai demokráciában.

2015. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Lesz tüntetés megint...


A Facebookon lesz 20 000 lájkolás, meg 200 ember a Kossuth téren egymást kérdezi, hogy hol lesz a tünti... Aztán megunják és hazamennek, és a Facebookon keseregnek tovább, hogy nincs kormányváltó hangulat.

2015. febr. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Nem egy távolkeleti diktatúrában akarok élni, hanem egy európai demokráciában."


Ez így rendben van, helyes, de akkor segítsd is a tüntetések szervezését, az interneten nem lehet kormányt buktatni!

2015. febr. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!