Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik pártra szavaznál, ha...

Melyik pártra szavaznál, ha most vasárnap lennének a választások és kötelező lenne a részvétel?

Figyelt kérdés

Melyik párttal szimpatizálsz a legjobban? Miért?


Én a Jobbikra vagy az LMP-re szavaznék, mivel őket látom egyedül hitelesnek (a többi párt már többször bebizonyította, hogy hazugok). Azt a következtetést is levontam, hogy amelyik rendszerváltó (vagy posztkommunista) párt, annak el kell tűnnie végre a magyar közéletből, mivel 25 év alatt semmit sem csináltak. Teret kell adni az új pártoknak, ezért azt javaslom, hogy aki baloldalinak vallja magát, az szavazzon az LMP-re, aki inkább jobboldalinak, az pedig a Jobbikra, így a jelenlegi hitelüket vesztett elküldhetjük, mert ez közös érdek.


2015. febr. 25. 21:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Valami esélytelen kis pártra.
2015. febr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
39%

moma.

De kötelező választások esetén szokott lenni egy "egyikből sem kérek" rubrika is.

2015. febr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%

Ja igen, a kettesnek igaza van.

Valószínűleg én is MoMa és tényleg kellene ilyen esetben "Egyik sem" opció, legalábbis kulturáltabb országokban van (tudom, ez nem olyan).

2015. febr. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
LMP-re.
2015. febr. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
48%
Az biztos, hogy nem a fidesz-re, jobbik-ra, mszp-re.
2015. febr. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 MolotovPunk ***** válasza:
36%

Jobbik nekem túl szélsőséges.Az LMP lenne a megoldás talán,csak azzal annyi a gondom,hogy nagyon gyenge párt.Annak még nagyon sokat kell erősödnie.

Addig míg baloldalon más pártok is erősebbek tőle,addig marad az MSZP.

2015. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Már elmondtam egy pár korábbi kérdésnél, hogy olyan pártokra, akik populista kampányt folytatnak, elvből nem szavazok. A másik probléma, hogy mind a négy nagy párt elég messze áll tőlem. A szavazólapot valószínűleg üresen dobnám be.
2015. febr. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Jobbik.
2015. febr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Nekem csak ne adj javaslatokat, hogy mire szavazzak. MoMA vagy DK egyébként.
2015. febr. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%
Jobbikékra.
2015. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!