Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A többség kedvezően értékelte...

A többség kedvezően értékelte Orbán Viktor évértékelő beszédét. Ez az ország fejlődésének tudható be?

Figyelt kérdés
Ha kedvezően értékelték, akkor a többség szerint jó irányba haladnak a dolgok és mint tudjuk a többség látja jól a dolgokat. Mit gondolsz pro vagy kontra? [link]
2015. febr. 28. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%
Ja, a Jobbik pedig a megtestesült tökéletes párt, mert még a Kuruc.info is megírta. xD
2015. febr. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Értem. Tehát egy jobboldali oldal cikkéből indulsz ki. Ajánlom az mno.hu-t ott még világhatalom is vagyunk.


Ezek helyett inkább menj ki az utcára, és kérdezgesd az embereket vidéken. Tudod, az a terület amelyik nem budapest.

2015. febr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

lol, kormányközeli statisztikusok :)

Utálom Orbánt, mint az ürüléket, de a feltett kérdések többségére én is igennel válaszoltam volna. Érthetőnek érthető volt, határozottnak is határozott volt, és többé kevésbé hiteles is. Csak baromságokat beszélt, de ettől még ezek az állítások megállnak. Bírom, amikor direkt úgy fogalmazzák meg a kérdést, hogy jobb színben tüntessék fel magukat. Cuki.

Meg az, hogy a kormánynak javítania kell a dolgozók életminőségét. Szerintem semmilyen területen és semmilyen időben nem élt olyan ember, aki komolyan ellenezte volna ezt. Az az 5% is csak eléggé utálja Orbánt, hogy bármire nemmel válaszoljon. Természetesen mindenki mindenhol mindenkor egyetértett az állítással. De azért biztos a Fidesz zsenialitását mutatja ez is :) Mekkora vicc már ez?

Persze egy fideszesnek mindegy.

2015. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
98%

Bírom a feltett kérdéseket. :)

Kb. ilyen szintűek:


"Ön szerint fontos, hogy Magyarországon jólét legyen?"

"Ön szerint fontos, hogy a magyarok boldogok legyenek?"


:DD

2015. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 mongoloid ***** válasza:
100%
persze fejlődünk,ezt már mindenki észrevette, parlamenti bűnözők,rogan ingatlanozás,drogos tompa tomi,korrupt vidra ildikó-tolvajhivatal elnők lény,mészáros disznópásztor -milliárdos vizszerelő,habony sehol nem dolgozó parlamenti vagyonos szabadúszó,lézer jános,szijjgyártó sikkasztó stb-stb.EKKORA "nyilvános fejlődés" még a világon nem volt,a legjobb az ,hogy nem veszik a fáradságot a titkolozásra,mindezt nyiltan a nép pofájába röhögve csinálják.
2015. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A Századvéget a Fidesz fizeti.

A többség nem kedvezően ítélte meg, hanem hazugságnak tartja az egészet. Elég nehéz lehetett ennyi hazugságot ilyen szépen tálalni a híveinek.

2015. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az előttem is írták, mi mást lehetett volna válaszolni a kérdésekre?Nagyon sokat számít a kérdések megfogalmazása is, nemhogy az, hogy ilyen alapvető kérdéseket kérdeznek.

Szóval a válaszom a kérdésedre egy határozott nem.

2015. febr. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mintha Rákosi pajtás beszédét hallgattam volna 1952-ben.
2015. febr. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én egy pressóban néztem vagy harmincad magammal + a személyzet.

A társaság összetétele vegyes volt, de az értelmi szintje vetekedett a kormányéval...

Sokat nem lehetett hallani, mert valakik folyton Viktor anyukájának erkölcsiségével és bizonyos testrészeivel foglalkozott... Hát a sikerről nagyon más a véleményünk!

2015. febr. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ahol dolgozom vannak diplomások, szakmunkások, vezető beosztású emberek, és legalja melósok...egy jó szót még nem hallottam tőlük Orbánról, de az anyukáját mindenki napi szinten emlegeti.
2015. febr. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!