Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ma hogyan lehet itthon,...

Ma hogyan lehet itthon, családi házba vagy építkezésbe belekezdeni? Ha a fizetésem alsóhangon 95e ft?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, annyi segítséggel hogy itthon nem kell leadnom a pénzből, tehát a bérletemet én állom, meg a ruhát is csak akkor veszek ha meguntam valamelyiket.
2015. febr. 28. 23:43
 1/7 tetro ***** válasza:
71%
havi 95e Ft-ból ne kezdj házat építeni, mert csak belebukni tudsz.
2015. márc. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 BlackSword ***** válasza:
50%
leginkább sehogy... Egy ház megépítésének költségei úgy 150kiló/m2...
2015. márc. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sehogy.

De megnyugtatlak, a német minimálbéres/kicsivel többet kereső se fog építkezni...

2015. márc. 1. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
Sehogy. Magyarországon magyarként, tisztességes munkával esélyed sincs, hogy valaha saját lakásod legyen.
2015. márc. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha alsó hangon annyi, akkor legfeljebb mennyi? Ez a magyar nyelv...


95 ezer az kb 150 ezer bruttó, tegnap beszéltem valakivel aki szerint 150 ezer bruttó felett már az ember csak BMWre meg adriára költi a pénzét.(érvet felállítva a progresszív adózás helyessége mellett) Úgy tűnik mégsem...


A ház építés társas vállalkozás, én lakást vennék, amit befektetési áron megkap az ember, aztán el lehet adni, és a feleségeddel együtt majd esetleg lehet házat építeni. Ajánlott fundamenta lakástakarékba gyűjteni a kedvező kamatok és szocpol miatt. Mondjuk amit a lakásod törlesztőrészletére költenél.

Ajánlott megnézni mire költesz, dohányzás, szórakoztató cikkek eléggé tabu ha spórol az ember, bulizás módjával.


Mégsem javaslom, hogy ekkora jövedelemre építsd az életed, szakmádban elvégeznék valamilyen egyetemi képzést, ha nem akarsz egész életedben számolgatni. (nem írtad milyen munkád van). A most önképzésre fordított összegek sokszorosa térül meg, mint bármilyen befektetéssel.

2015. márc. 1. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyébként van olyan, hogyha regisztrált munkanélküliként vesznek fel 25 éves kor alatt, akkor kb 20 ezer ft-al kevesebb szociális hozzájárulást kell fizetni, ezt meg lehetne beszélni okosba a főnökkel, hogy mindenki jól járjon Vagy esetleg csinálsz egy KFT-t és költségelsz abból is ki lehet jönni jól
2015. márc. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tetro ***** válasza:

10.32

erre mondjuk tudnék mondani az ismeretségi körömből néhány tucat ellenpéldát...

2015. márc. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!