Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért kaptak ilyen emberek...

Miért kaptak ilyen emberek kitüntetést a magyar kormánytól mint Szaniszló Ferenc és Bakay Kornél?

Figyelt kérdés

Én jobbik-szimpatizáns vagyok, de amit ezek művelnek az még nekem is sok. Szaniszló burkolt/nyílt antiszemitizmusa ("Én antiszemét vagyok") és Bakay Kornél történelemkönyve ahol a magyarok egyszerre származnak hunoktól, etruszkoktól, suméroktól, de semmi közünk a finnugorokhoz, a kőkorszaki barlangrajzok magyar rovásírással íródtak, az evolúció pedig nem igaz.

Kiakaszt, de kíváncsi vagyok az okokra.

Mégegyszer hangsúlyozom, nem az érdekel, hogy ki ért egyet velük, meg hogy igazuk van-e , hanem az hogy miért kaptak kitüntetést?


2015. márc. 1. 10:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%

"Én jobbik-szimpatizáns vagyok, de amit ezek művelnek az még nekem is sok."


Akkor miért vagy jobbikos? Ezeknek Szaniszló és Bakay tanai alapnak számítanak.


[link]

2015. márc. 1. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Tüntetést meg azért kapnak, mert egyetértenek velük.

Nem is értem, hogy lehet ilyen egyértelmű dolgot kérdezni...

2015. márc. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem azért, hogy a hazug, ÁL-jobbik-szimpatizánsok hörögjenek.
2015. márc. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
# 1/3 Az az origós cikk egy ömlesztett hazugság.
2015. márc. 1. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:
92%
origótól mit várunk? - hörgést, lejáratást hazugságot minden szellemi ellen.
2015. márc. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Ugyan miért ne kaphattak volna kitüntetést? Szaniszló Ferenc egyáltalán nem antiszemita, de mivel rendszeresen nem tetszését adja a cionista háttérhatalom világuralmi törekvéseinek, ezért ő is a karaktergyilkosság áldozata lett, így csináltak belőle nácit, fasisztát, antiszemitát. Nagyon sajnálom, hogy a Kedves Kérdezőt az ilyenekkel meg lehet téveszteni. Az izraeli nagykövet Balog Zoltán miniszternél jó szokásához híven parancsot adott, hogy vegye el Szaniszló Ferenc Táncsics-díját, amit nem tehetett meg, mert a miniszteri jogköre erre nem terjedt ki, viszont megkérte, hogy adja vissza a díjat, amit Szaniszló Ferenc meg is tett, no nem azért, mert erre utasították, hanem azért, mert nem akarta, hogy hazánkat tovább mocskolják a liberális megmondó-némberek az ő Táncsics-díja miatt. Mellesleg ezzel a liberálisok öngólt rúgtak saját maguknak, mert ezzel egyedül Szaniszló Ferencnek csináltak reklámot, amit ő nagyon ügyesen ki is használt.

Bakay Kornél professzor pedig szintúgy megérdemelte a kitüntetést mivel az addig nem hivatalos és elfogadott szemszögből vizsgálta a magyarság történelmét. Egyébként érdekes módon őt a Mazsihisz és a Raoul Wallenberg Társaság támadta.

Kedves Kérdező! Én a helyedben úgy tettem volna fel a kérdést, hogy hogyan kaphatott Magyarországon állami kitüntetést Bolgár György, Heller Ágnes és Tamás Gáspár Miklós?

2015. márc. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hogyan kaphatott, hogyan kaphatott... 6-os dejszen azok a legjobb tarkónlövető filozófusunk, a Lukács Gyuri bácsi sleppjén vannak :D
2015. márc. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

# 6/7

Bolgár György, Heller Ágnes és Tamás Gáspár Miklós szerintem se kapjpon kitüntetést. Engem nem vezetett meg senki, meghalgattam szaniszlót, amikor trianonról beszélt, tetszett, de amikor antiszemétezett, az nem. Neki sem adnék kitüntetést.


,,Bakay Kornél professzor pedig szintúgy megérdemelte a kitüntetést mivel az addig nem hivatalos és elfogadott szemszögből vizsgálta a magyarság történelmét. "


Na azért mindennek van határa. Azért mert valaki "nemhivatalos" szemszögből "vizsgálja" a történelmet azért kitüntetés jár? Ha tagadom az evolúciót, azért kitüntetés jár, csak mert nem hivatalos? Egyébként nem szemszöget váltott, hanem tényeket tagad, változtat meg. Ha én írok egy olyan történelemkönyvet amiben az illuminátusok és a gyíkemberek robbantották ki a 48-as szabadságharcot, azért kitüntetés jár csak mert alternatív?

2015. márc. 1. 12:03
 9/11 anonim ***** válasza:

#8/8


Ajánlom figyelmedbe a műveit, ne általánosíts egy könyve alapján, de tiszteletben tartom a véleményed.

2015. márc. 1. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Ha én írok egy olyan történelemkönyvet amiben az illuminátusok és a gyíkemberek robbantották ki a 48-as szabadságharcot, azért kitüntetés jár csak mert alternatív?"


Egy olyan országban, ahol a miniszterelnök egyik haverja a leggazdagabb ember és várja az UFO-kat, mert azért jönnek majd ide a Földre, hogy a magyaroknak átadják a téridőhajtóművet?


Simán.

2015. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!