Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány hogy tudott a...

Gyurcsány hogy tudott a hívévé tenni ennyi nyugdíjast?

Figyelt kérdés
Nem egy nyugdíjast ismerek, ki Gyurcsányék minden dolgát helyesli, még a rossz lépéséről és őrült tervéről is meg akarja magyarázni, hogy az jó, illetve a "vezető" percenkénti irányváltoztatásai sem zavarják őket. Példának okáért amikor kormányon az oroszokkal haverkodott, akkor demagógiának minősítette a fideszesek oroszellenes kirohanásait, ma meg ő szidja az oroszokat. Viszont amikor Gyurcsány szovjet felszabadítókról beszél, akkor ismét élteti az oroszokat.
2015. márc. 2. 18:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Jó marketinggel azt is el lehet hitetni egyesekkel, hogy a rántott szar a legjobb kaja.
2015. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Tippelj hányszor emelték a nyugdíjakat!
2015. márc. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
77%

Az emberek jelentős része érzelmi alapon politizál! A dologban az az igazán érdekes, hogy épp a Fidesz szavazók körében van több elvakult "Csak a Fidesz!" mentalitású választó, én például beszélgettem egy ilyennel, az ő érve az volt, a Fidesz mellet, hogy "majd csak jobb lesz" az országnak.


"Példának okáért amikor kormányon az oroszokkal haverkodott, akkor demagógiának minősítette a fideszesek oroszellenes kirohanásait, ma meg ő szidja az oroszokat. Viszont amikor Gyurcsány szovjet felszabadítókról beszél, akkor ismét élteti az oroszokat."


A Fidesz és a fidesz rajongók dettó ugyanezt csinálják, Oroszország csak 2010 óta lett jó barát, korábban ellenség volt, Orbán harsányan szónokolt is arról, hogy keleti hordák tiporták el Magyarországot 45-ben...

2015. márc. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Sok nyugdíjas Kádár utódját látja benne.


Ők csak azt látják, hogy Gyurcsány emelte a nyugdíjat, meg 13. havi nyugdíjat csinált hitelből.

Nekik ez kellene újra.

2015. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

Hogy melyik táborban van több elvakult ember, azt nem lehet megállapítani. Legalábbis én nem ismerek erre vonatkozó statisztikát, mert ez szubjektív. Akit te elvakultnak tartasz, az éppen téged tart elvakultnak. Kinek van igaza? (Természetesen nekem! - mondja ezt mindenki. :D)

Maradjunk abban, h minden pártnak vannak ilyen szavazói.

2015. márc. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Könnyen meg lehet vezetni az idősek nagy részét azért.
2015. márc. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2015. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Azért, mert a magyar nyugdíjasok általában olyan primitív emberek, akik azt hiszik, hogy az égvilágon mindent jobban tudnak másoknál és ezért ők felsőbbrendűek.


Tipikus lenyomatai a magyar társadalomnak.

2015. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Itt senkinek nem volt nagymamája? :(
2015. márc. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
43%

Tudom, hogy költői kérdés, de természetesen van/volt nekik, csak biztos még túl fiatalok, ami nem lenne baj, de érett gondolkodásra is képtelenek...

Pluszban kb. nulla tudás (pl. a 7-es válaszoló), akinek gőze sincs a felosztó-kirovó nyugdíjrendszerről, ennek megfelelően oltári baromságokat ír. (És még csak arra sem gondol valószínűleg, hogy ő is "szenilis nyugger" lesz egyszer; remélem, majd örülni fog az "ingyen utazgatásnak", és nem háborodik fel, ha mások meg akarják vonni tőle a szavazati jogot.)


Én személy szerint semmit nem sajnálnék a nagyszüleimtől, ha még élnének... És a többi idős embertől sem, akik végigdolgozták az életüket, és igenis letettek valamit az asztalra. Persze vannak abban a korosztályban is olyanok, akik ingyenélő naplopók voltak fiatalabb korukban, de elég alacsony arányban. A többség lehúzott 30-40-50 évet melóval, gyerek(ek)et nevelt, nyugdíjjárulékot fizetett (!) stb. (Nekem például három nagyszülőm is évekig dolgozott még nyugdíj mellett is, amíg bírták fizikailag/szellemileg.)

2015. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!