Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Esténként annakidején minden...

Esténként annakidején minden magyar ember azzal a nyugodt biztonsággal tért nyugovóra, hogy Kádár János apai keze őrködik felette?

Figyelt kérdés

Értelemszerűen a fenti kérdésre ki-ki csak és kizárólag saját maga tekintetében válaszolhat(hiszen botorság lenne azt hinni, hogy minden ember úgy viselkedik mint mi saját magunk...)éppen ezért a fenti kérdésre jómagam is csak a magam nevében válaszolhatok.


Igen. Rám teljes mértékben nézve igaz a fenti állítás.


2015. márc. 5. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
ifj. Kádárhoz van szerencsénk?
2015. márc. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Esténként (meg máskor is) biztonságot éreztem. De Kádár apai kezét nem érzékeltem, mi több, nem is tartottam rá igényt. Sőt, ő erre nem is volt képes. De ezt a mesét elhinteni lehetett, voltak rá vevők.

Ma esténként is nyugodtan fekszem le. Nyugodtan, mert úgy érzem, tettem valamit ma is, ami hasznos. A biztonságot is magam termetem meg magamnak. Ma se tudja más. De azért - nem esténként, hanem általában - azért a jövőt illetően nem vagyok annyira nyugodt, mert látom, hogyan viszik az országot a vesztébe. Nem mindenkit egyformán, én például ki fogom kerülni, de a kérdezőhöz hasonló hiszékenyek biztosan rosszul járnak. Mint ahogy akkor is.

2015. márc. 5. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kedves Kérdező! 1956. október 23-án is érezted Kádár elvtárs apai őrködő kezét?
2015. márc. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
74%
Kádár János apai keze, amire rászáradt az ötvenhatosok vére.
2015. márc. 5. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4: Majd jön azzal a "kérdező"-agitátorpropagandista és a hozzá hasonlóak, hogy


- az ötvenhatosok kapitalista ügynökök, felheccelt csőcselék és köztörvényes bűnözők hada volt

- "jólétet" teremtett a panelkocka-sör-virsli-trabant kombóval, és a nép örömében alkoholizálni kezdett.



Nem, az én apám pezsgőt bontott, mikor meghalt. Anyámnak is lesújtó véleménye van róla, csak ő nem állt ilyen "radikális" módon a halálához

2015. márc. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!