Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem tudott kitermelni...

Miért nem tudott kitermelni közel 30 év alatt a jobbantudjuk független közvélemény egy saját szakember gárdát?

Figyelt kérdés
Értem én, hogy nincs kire szavazni, de olyan okosak vagyunk minden kérdésben, és egyedüli felelősként a korrupt politikusokat tudjuk megnevezni. Hol van hát a saját szakértői gárda akikre szavazni lehetne?
2015. márc. 9. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
81%

"ha banánnal fizetsz, majmot kapsz"


a közvélemény alapvetően nem tekinti munkának egy ország irányítását. (meg egyébként semmiét se nagyon) "csak ülnek ott és pofáznak, meg gombokat nyomogatnak" ebből következően megfizetni sem akarják őket. innentől kezdve meg csak az megy politikusnak, aki máshova egyáltalán nem alkalmas, meg aki lopni akar.

aki becsületes, meg ért is hozzá, az inkább elmegy olyan helyre, ahol értékelik és megfizetik a szakértelmét.

2015. márc. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sok a buta, hiszékeny ember! Politikusnak jelenleg még a pénzéhes, kizsákmányoló hajlammal rendelkező "emberek" mennek! Nincs bennük tisztesség, valódi emberi tartás...!!!

Egy kalap bódi szilva többet ér az összesnél!!!

2015. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nincs, és nem lesz. Miért? Mert a magyar nemzet gyereknemzet. 500 éve nem önálló, és a társadalmi alkuja, hogy legyen egy uralkodó osztály, (nemesség, török, habsburg, komcsik, fidesz, stb.) amit eltart, az pedig cserébe gondoskodik róla. Amíg nincs saját lábán álló nemzet, addig nincs ilyen szakembergárda. Te is csak szavazni szeretnél, és várod, hogy helyetted más változtasson a Te sorsodon. Nem kellene így lennie. A sikeres nemzetek (angolok, amerikaiak, de pl. a finnek is) pontosan ezzel tudnak nálunk többet. A saját sorsuk kovácsai.

2015. márc. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

én aztán nem szeretnék szavazni...

ha rajtam múlna az lenne amit én mondok

2015. márc. 10. 11:37
 5/5 anonim ***** válasza:

A disznók csak a saját kondájukat eresztik a vájuhoz... ezért. Mit gondolsz; aki nem a kondában röfög, azt hagyják zabálni? :)

Az uram-bátyám rendszerben nem frissül az állomány.

2015. márc. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!