Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Világosíts fel! Hol találok...

Világosíts fel! Hol találok értelmes forrásokat arra vonatkozóan, hogy zsidók rángatják a szálakat?

Figyelt kérdés

Egyáltalán mi köze a genetikai örökségnek a hatalmi pozícióhoz vagy az anyagi helyzethez? És ha mégis nagy hányaduk zsidó, és ez a zsidóság ezredékének töredéke, akkor kell emiatt emlegetni a teljes népcsoportot?


Elsősorban persze forrásokra lennék kíváncsi, amiket eldöntöm, hogy elhiszek-e, de minimum pártatlannak tűnnek, és amik legalább valamennyire alátámasztják, hogy zsidó világkormány vagy mi kezében a média, az ipar és a pénzügy, meg amit akartok.


Keresgéltem bele-belebotlottam egy-egy terjedelmes, sajátos nyelvezeten íródott, önhitt okfejtésbe, amik leginkább erősen ilyesmire orientált oldalakon vagy szegény wikipedián vagy netán "független" wikiken voltak. Segítsen már valaki, annyian holtbiztosak benne, hogy mindenki agymosott, csak ők mozognak tények mentén, és zsidó elnyomókról beszélnek ugyanezzel a lendülettel. Linkek, könyvek fejezetei, idézetek, akármi jöhet, csak nevezhessem "szinte biztosan igaz"-nak.


2010. febr. 15. 12:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
ugy latszik meg a melymagyar valaszolgatok a suliba vannak.
2010. febr. 15. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%

Hát elég nehéz lesz értelmes forrásokat találnod, mivel az értelmes ember nem hiszi azt, hogy egyetlen népcsoport irányítja a világot, ezért nem is foglalkozik vele. A zsidók foglalkoznak vele, hiszen őket ez érinti, de az meg már nem pártatlan.

A sokat emlegetett Talmud ilyen-olyan fordításainak személy szerint nem hiszek, inkább hiszek zsidó szakembereknek akik egész életükben ezzel foglalkoztak.

Egyszer elkezdtem egy könyvet olvasni, Világhódítók volt a címe, ott hagytam abba amikor azt kezdte bizonygatni, hogy Jeruzsálemben ie. voltak gázkamrák.

Bocs, hogy nem tudtam érdemben válaszolni :)

2010. febr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
42%

Cion bölcseinek jegyzőkönyve.

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=qHl6p0xR_kE

2010. febr. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
47%

Úgy látom,hogy még mindíg nem érted a zsidózást.Arra nem kellenek bizonyítékok!!Észérvek alapján egy liberális dönt,egy jobbos az érzelmeire hallgat.


Hogy értsd a zsidózás lényegét itt egy nagyszerű péda a Harry Potterből.

Vannak ugye a varázsvilágban is az aranyvérűek,és a sárvérűek.Az aranyvérűek törekvése az,hogy megvédjék a varázsvilág becsületét,tisztaságát,és hagyományait.Mert ugye a sárvérűek hiába varázstudók,akkor is csak muglik maradnak,és előbb utóbb kiütközik a mugli vérük,amivel besszennyezik a varázsvilágot.

De amíg olyan liberális söpredékek tölthetnek be vezető pozíciókat mint Dumbledor,Kornelius Karamell,és az öreg Weasley,addig ez a cionista söpredék csak a sárvérűek érdekeit szolgálják ki,és az ő csicskáik.De majd ha jön Lord Voldemort uralma akkor ezek mind ki lesznek söpörve,és csupa remek aranyvérű varázstudót nevelhetnek,mint Drako Malfoy,Krakk,és Monstró.

Ezek szerint Harry Potter,és Ron Weasley aranyvérű létükre csak cionista varázsvilágárulók lehetnek.


:-))))


De persze leht,hogy én tudatlan vagyok,és J.K.Rowling vagy zsidó,vagy a zsidó bérenc,ezért írta meg ezt a csodálatos művet.Sztem a jövő kis magyarjainak biztos tiltott olvasmány lesz.

:-))))

Bocs linket nem tudok küldeni,mert nem olvasok ebben a témában,mert nem érdekel.:))))

2010. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
50%
Ó de gyorsan 0%-os lettem!:)))
2010. febr. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kapod az amolyat is, most legalább egyet :) Köszönet az eddigi válaszokért, többé már nem hiszem okosnak magam, komolyan.
2010. febr. 15. 14:04
 7/21 anonim ***** válasza:

Ne vitatkozzunk, hanem szűrd le a tapasztalatodat, amire egy zsidó ad választ. Próbáld megérteni amit sugalni akar kihegyezve a kormányzásra!


[link]

[link]


Mindenütt ott vannak, és egy pillanat a globális kapcsolat. De nem is ezzel lenne a baj, hanem hogy nem képesek elsőnek nem zsidónak lenni, akár hol vannak világon. Ez az adott népre nem biztos hó tapasztalatokat szül!

2010. febr. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Bocs:

Jó tapasztalatot szül!

2010. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nehezen találsz olyan "független" forrást ami megcáfolhatatlanul írja azt le,hogy zsidó világkormány irányítja az egész világot,hiszen ez nem is lehetséges.Azt azonban lehet mondani,hogy mind nálunk,mind más helyeken,pl.USA nagy szerepük van/volt a médiában,pénzvilágban,politikában.Magyarországon a múlt rendszerben a baloldalhoz köthetünk rengeteg zsidót Lukács György,Károlyi,Kun Béla, majd a világháború után ugye Rákosi,Farkas Mihály,Gerő Ernő,Révai,Aczél György,a "mindenható" Erdős Péter.A rendzserváltás után pedig Demszky,a pufajkás alkoholista Horn Gyula,Horn Gábor,Bokros pénzügyminiszter,Eörsi,Draskovics "mindenes",Göncz,Gyurcsány,az ÁVH-s szülők gyerekei:Pető,Bauer Tamás,a Bárándy família stb.A ballibes kormányokat kiszolgáló közéleti emberek,írók,értelmiségiek,mint pl. Heller Ágnes,Verebes,Farkasházy,Bánó,Baló a zsidó,volt Mazsihiszes Vámos György szerint is az MSzp-vel összefonodó Feldmájer,Zoltai stb.Ők mind igen magas pozicíókban,hosszú ideig befolyásolták régen és ma is az életünket,sokszor megkérdőjelezhető módon.Az összmagyar népesség körében nem sok zsidó van,de a közéleteben re ngeteg,de ez nem is lenne baj.Rengeteg magyar gyárat,vállalatot alapítottak szintén.Nemzetközi szinten is érződik,hogy igen sokan vannak vezető pozícióba pl a pénziparban a Rotschildek,Kuhn-Loeb,vagy a médiában zsidó származású enberek irányítják a CBS,NBC,ABC,BBC csatornákat,itthon Kolosi az RTL vezetésében van,a TV2 vezetője pedig a zsidóvilágszövetség elnöke.Az újságok közül:Time magazin,The New York Times stb.,a filmvállalatok:Columbia,20Th Century,Warner.A wikipedián is pl ezekenek utána lehet nézni,nagy részük köztudottan zsidó,mások talán nem biztos.A pénzvilágban pedig Soros,itthon Surányi, a világban volt illetve mostani vezetői:Robert Zoellick,Wolfensohn,Paul Wolfowitz,Eugen Meyer,az IMF elnöke Strauss-KAhn,Ők sok mással egyetemben(Kissinger,az amerikai elnök tanácsadója Samuel Berger,külügyi szóvívő Holbrooke stb.)a Bilderberg csoport tagjai,amiről nem kell elhinni,hogy a világot irányítja,én sem hiszem el,de tény,hogy sok fontos ember,akik ilyen-olyan módon befolyásolják az életedet.Nyílván nem 5 zsidó és persze nem csak zsidók,hanem kínaiak,oroszok stb irányít(hat)ják a Földet,de azért jelentős a befolyásuk.Pl.a világ 100 leggazdagabbja között is van néhány zsidó,akié pedig a pénz azé a hatalom,ezért azt gondolom,hogy nekik van az egyik legjobb módjuk,eszközük arra,hogy beleavatkozzanak a politikába.Ennek a legjobb példája Irán,az általuk felügyelt média hatására hitetik el,hogy Irán a világbékét veszélyezteti,pedig logikusabbank tűnik az,hogy Izrael+ USa így akar leszámolni az egyetlen Izraeli ellenséggel,hasonlóan Irakhoz,döntsenek arról,hogy mi jelenjen meg a médiában,hogyan állítsák maguk oldalára a közvélemyényt.Ezzel azt akarom mondani,hogy legjobban ők tudják befolyásolni a közhangulatot vagy pl a kultúrát,nem véletlen,hogy több Holokauszt film kapott Oscart:Schindler listája,Zongorista,( 2 zsidó rendező ugye)volt irodalmi illetve béke Nobel-díjas Wiesel,Kertész stb,míg ha egy amerikai gyereket megkérdezel az nem hallot a szovjet népírtásokról,arról,hogy a holokauston kívül rengeteg(sőt több)áldozatot követeltek más ideoloógiák is,pl.hatalmas zsidó közreműködéssel.Ők tudták kiharcolni,hogy a holokauszt túlélők annyi kárpótlást,földet kapjanak,míg másokról teljesen megfeledkezzenek.
2010. febr. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Akiket írtam,mind ismertek,elismertek,persze,hogy egytlen népcsoport nem is "irányíthat",de azért eléggé felülreprezentáltak,és rengeteg negatívat lehet róluk mondani.Nem vagyok antiszemita,szertem Woody Allen-t,Dustin Hoffmannt,vagy a magyar zsidó olimpai bajnokokat,de azért nekem szembetűnő a magas arányuk,az itt felsorolt zsidó politikusok(sokat ki is hagytam),pedig nem sok hasznára voltak az országnak(ne feledkezzünk el a zsidó tudósokról),és én a közéletiek közül is kevéssel tudok azonosulni(Esterházy,Konrád,Spiró..ha a munkásságuk értékes is,ők emberileg nem azok.
2010. febr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!