Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Simicska Lajos mit akar? Mi a...

Simicska Lajos mit akar? Mi a célja?

Figyelt kérdés
A hazaszeretet egész biztosan nem vezeti, mivel ez az elmúlt 55 évében sem volt rá jellemző. A megtérésben nem hiszek, kutyából nem lesz szalonna felfogást képviselem. Vagy a Fidesz megdöntése a célja, hogy utána a baloldalhoz csatlakozva gazdagodjon meg? Ez egyrészt kicsit nonszensz, tekintve hogy a kezdetek óta a Fidesz legfőbb támogatója. Arról nem is beszélve, hogy gazdag. Minek kéne neki még pénz? Akkor mi a célja? Tanult ember vagyok, bár nem politológus, de erről elképzelésem sincs.

2015. márc. 11. 11:35
 1/10 EagleHUN ***** válasza:
65%

Pénz pénz és pénz. Sajnos a gazdagok között sok olyan van (tisztelet a ritka kivételnek) akinek már semmi nem elég.

És igen neki mindegy kit támogat, csak ő nyerjen rajta. Az sem számít hogy régi szövetségesébe rúg bele. Erkölcstelen ember, ennyi.

(Bónuszként leírom hogy lásd Objektív próbáltam lenni, nem vagyok Fideszes, még csak szavazójuk sem voltam soha!)

2015. márc. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Pedig a pénz. Orbán belerontott Simicska üzleti érdekeibe, és ezért Simicska megpróbálja Orbánt karaktergyilkolni.


Azért kényes a dolog, mert ha Orbán bukik, akkor a fidesz is bukik, és akkor Simicska érdekei még jobban sérülnek.


Szóval úgy gondolom, hogy úgy próbálja Orbánt elmozdíttatni a hatalomból, hogy a fidesz azért ne bukjon.

2015. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Izgága és sértett ember nem ilyen módon gondolkozik. Ő most büntetni akar, és úgy véli, utána ráér újra építkezni. Miért véli így? Mert azt szokta meg, hogy pénzzel mindent lehet. Most is ezt teszi. Hogy valóban mindent lehet-e, az viszont nem tőle, még kevésbé Orbántól, sokkal inkább a most bámészkodó tömegtől függ. Eddig ezt elhitték. Amint nem hiszik el, nem is lesz így.
2015. márc. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Bosszút állni. Simicska nagyon jól tudja, hogy a Fideszen kívül nincs mit keresnie, most már azon belül sem. Neki nincs már veszteni valója, Orbán viszont akár bele is bukhat az ügybe, attól függően, hogy mit tud róla.
2015. márc. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem tudom, de annyira ellenszenves egy lepcses-szájú,trágár hisztérikus pénzember. Annyira nem férfias, hánytatószer.

Teljesen leamortizálja magát, nincs is valószínű ebből visszaút. Ezért szánom is. Valószínű nincs valódi célja (N)

2015. márc. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Simicska undorító. Azt az embert szidja, akinek a legtöbbet köszönheti.

Mit akar? Pénzt! Pénzt! Pénzt!

2015. márc. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Színház a népnek.

A háttérben pedig vállvetve lopnak tovább...

2015. márc. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem sem szimpatikus, de a pénz már nem mozgatja, ha érdekelné, nem hagyta volna el tavaly Orbánt.

Gondolom, megelégelte, ami megy, és nem éri meg neki mindenáron a hatalom közelében maradni.

2015. márc. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

# 6/8 Időpont ma 12:43


Az azért tegyük hozzá, hogy igaza is van :-) Nem lesz ettől szent, de no, Orbánnak is adtam már egyszer igazat, pedig...

2015. márc. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minden csak a pénzről szól. Nem vagyok Fideszes, de undorító dolognak tartom egy korábbi barát hátbatámadásat. Abban biztos vagyok, hogy nem a lelkiismerete vezeti, mert az Sosem volt neki.
2015. márc. 11. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!