Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Magyarországon évente hány...

Magyarországon évente hány ember hal éhen?

Figyelt kérdés

2015. márc. 11. 15:33
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

Annyira birom az ilyen agyhalottakat mint a kérdező, hogy mivel olyan újgazdag kisember, akinek éppen jól megy a szekér próbálja kioktatni az embereket, hogy Magyarország mennyire is nem olyan rossz hely.


Képzeld el, nagyon kevesen halnak éhen, viszont annál többen esznek egészségteleneül, tésztát, kenyért kenyérrel, zsírban sütni, párizsit enni mert egyszerűen nem futja jobbra.


Arról már nem is beszélve, hogy egy csomó háztartásban még a régi képcsöves CRT Tv/monitorok vannak, mert ebben az országban az embereknek arra sincs pénzük, hogy olyan dolgokat vegyenek meg, ami nyugaton teljesen alap.


Úgyhogy nagyon ügyes vagy kérdező, hogy így próbálod beetetni, hogy nem is annyira rossz a helyzet, de eléggé átlátható és szánalmas dolog.

2015. márc. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Éhen nem halnak, csak megfagyni szoktak. Nem mindegy ugye.
2015. márc. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Első, mégis melyik az a "gazdag nyugati" ország, ami egészségesebben eszik nálunk? Az angolok, akik tömegszámra veszik az Icelandban a fagyasztott kínai kajákat, vagy a németek akik kolbászt meg knédlit esznek generálszósszal? Mellesleg a zsír egészséges, le vagy ragadva a 90-es években.
2015. márc. 11. 16:09
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Éhen nem lehet halni mert ha már nagy az ínség úgyis keres magának az ember valami szeretetszolgálatot, vagy egyszerűen elmegy lopni a boltba,és beburkol a multiban két pogácsát amiért átlagban nem is szólnak, meg mégis miből fizetné a büntetést? Ha meg lecsukják ,ott van ellátás.
2015. márc. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Érdekes amúgy, pont azok nem hajlandóak utánaszámolni a pénzüknek, akiknek állandóan anyagi gondjaik vannak...

Innentől nem tudom őket sajnálni. :(

2015. márc. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ki tudja ezt? Én már többször is majdnem éhen haltam. Attól félek hogy egyszer éhen halok álmomban. Ezért szoktam bőségesen vacsorázni mert ki tudja mikor ébredek. Tegyük föl álmomban rövidebb ideig tartó kómába esem ha nem vacsoráznék éhen is halhatnék míg magamhoz térek. Ha mások is így odafigyelnének nyilván kevesebben halnának éhen. Azt mondják ne egyen az ember sokat és nehezet vacsorára . Ezt csak azért mondják hogy minél többen éhen haljanak álmukban mert túlnépesedett a föld. Na én ezt nem veszem be most ettem meg egy jó darab füstölt kolbász főzve. Hát ennyi.
2015. márc. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nulla. Enni mindig lehet.
2015. márc. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!