Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi nem tetszik a jobbikban?

Mi nem tetszik a jobbikban?

Figyelt kérdés
Lehetőleg a "mert náci párt" válaszok maradjanak olyan távol, mint innen a Galaxis közepe.

2015. márc. 11. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
27%

kérdezd meg az előtted kérdező prozelitától, akár személyesen is:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__666..

2015. márc. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
60%
Hogy nincs kormányon.
2015. márc. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem adnak se reszicsökentést, se nyugdijemelést :(
2015. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak annyit ír róluk, hogy "náci párt" és ennyi.
2015. márc. 11. 19:43
 5/22 anonim ***** válasza:
2015. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Az, hogy ők egy "álompárt", mindent megígérnek mindenkinek, mindezt fedezet nélkül, ha csak a felét megcsinálnák annak, ami a programjukban van, azzal olyan államháztartási hiányt halmoznánk fel, hogy mehetnénk a görögök után...

Ebből tudom, hogy hazudnak, ez már egy negatívum a szememben.

Aztán ott van a cigánykérdés, amit a Jobbik sem tud kezelni, hiába reklámozza így magát, még az agyonajnározott "érpataki modell" sem tud segíteni, ha szakképzett magyarok nem találnak munkát, akkor egy jó esetben nyolc általánossal "felfegyverzett" cigánnyal mit fognak csinálni?

de ez még hagyján, NATO és EU tagság, Magyarországnak mindkettőre szüksége van a NATO-ra azért mert így nem kell évente két-háromezer milliárd forintot a Honvédségre költeni, az EU-ra pedig azért mert gazdaságilag teljesen Nyugat-Európától függünk, lehet álmodozni orosz meg török kapcsolatokról, csak egyik ország sincs megközelítőleg sem olyan helyzetben gazdaságilag, mint bármely nyugati.


Összesítve, nem tetszik a közbiztonsági programjuk, nem tetszik a gazdasági programjuk, nem tetszik a külpolitikájuk.

Apró-cseprő dolgokban egyetértek velük pl. bizonyos adatforgalomig ingyen internet biztosítása, de ez messze nem elég ahhoz, hogy rájuk szavazzak.

2015. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
68%

0%, na valahogy ezt vártam! :-D Kedves mindenki, a kérdező arra kíváncsi, hogy mi nem tetszik a Jobbikban, én erre írtam választ, tehát szerintem 100%-ban hasznos választ adtam!

De tudjátok mit, ami még nem tetszik a Jobbikban a netes rajongóik, akik legszívesebben mindenkit falhoz állítanának, akik ellent mer mondani imádott bálványpártjuknak. Na várom az újabb 0%-ot, mert ez a válasz valóban nem a kérdésre felelt.

2015. márc. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
86%
Én nem szeretem a Jobbikot, de nem tudom miért. Mindenhol a médiában, azt mondják nagyon nem jó párt.
2015. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
69%

Az, hogy bevezetnék a sorkatonaságot, legalizálnák a félkatonai szervezeteket, hátat fordítanának a nyugatnak teljesen, és származási alapon diszkriminálnának embereket, valamint polgárháborúba torkollna a kormányzásuk alatt az ország.

Egy szóval, az nem tetszik a Jobbikban, hogy létezik. Pontozhattok 0%-ra, birkák, azzal csak megerősítitek, hogy igazam van, mert kimondtam a nektek fájó igazságot :)

2015. márc. 11. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan emberek vezetik, akiket totalisan alkalmatlannak talalok, mert nem ertek egyet a nezeteikkel, mert hanyingerem van a rajongoiktol, es mert kifejezetten karosnak tartom oket, es azt gondolom hogy tonkretennek az orszagot. Ennyi eleg?
2015. márc. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!