Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes médiahatalom...

A fideszes médiahatalom megakadályozhatja a Jobbik hatalomra jutását?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 21:10
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

9. Talán azért, mert eddig még komolyan nem is támadták meg?! És itt emeljük ki a Fideszt.

10. Ismét egy primitív jobber. No comment.


Nem is értem, hogy ebből a kérdésből, hogyan lehetett egy ilyen következtetést levonni. Talán szerény agyi kapacitással,,nemde?! No comment2

2015. márc. 13. 08:50
 12/31 A kérdező kommentje:
10. Ja és drága 10-es, egy ilyen fideszes (jobbikprogramot megvalósító) kormányzás után a normális ember egyből levonja a jobbik programjának "értékteremtő erejét"... Khm. És mivel én szeretem a hazámat és idi.ta sem vagyok, sem fideszt, sem jobbikot és mszpt sem szeretnék a továbbiakban.
2015. márc. 13. 08:55
 13/31 A kérdező kommentje:
Pláne, hogy drága pártvezetőd vagyonnyilatkozata eléggé hiányos. Kifelejtette belőle a budai villát. Nincs lakása,,valaki befogadta, hogy egy liftes közel 400 nm2 összterületű budai kecóban élhessen. És ilyeneknek hiszel.... Kész vicc vagy. Minden párt egy szemétdomb és a jobbik sem kivétel, hiába hirdetik a tiszta kezek álpolitikáját...De gondolom ez a szőlő már savanyú neked....
2015. márc. 13. 08:58
 14/31 A kérdező kommentje:
13... nektek mindenki li bsi , ci ány vagy zsi dó, aki nincs veletek. Ebből is látszik, hogy full primitív vagy. Tök felesleges veled leállni. Észérveid - a libsizésen - kívül nincsenek :D Nem véletlenül van az, hogy a jobbik támogatói többségében: munkanélküliek, iskolázottság nélküli szakmunkások és nulla élettapasztalattal rendelkező bölcsészkaros egyetemisták, akik az életben nem lesznek értelmiségiek vagy csak elenyésző részük. Ennyi. Populista bar mokkal nem foglalkozom. Jó ver gődést a véleményeddel.
2015. márc. 13. 09:02
 15/31 A kérdező kommentje:
És mint láthatod a válaszodból,, van elég ember, aki utálja a jobbikot. Ha tetszik neked, ha nem. Ez bőven elég lesz ahhoz, hogy ne legyen önálló kormányzati erő. Ebbe bele is nyugodhatsz akár.
2015. márc. 13. 09:04
 16/31 A kérdező kommentje:
jav:válaszokból
2015. márc. 13. 09:04
 17/31 anonim ***** válasza:

" Jó ver gődést a véleményeddel"


itt a bizonyíték, hogy nem tűrtök ellenvéleményt és agresszívak, lekezelőek és full primitívek vagytok


egyáltalán hogy mersz beskatulyázni? hogy mered a számba adni azt, hogy c*gányozok, meg zs*dózok,ez rágalmazás; nézzél már magadba ember



honnan tudod, hogy jobbikos,zsideszes vagyok és nem szabadelvű?


a szabadelvű nem csak olyan lehet, mint ti, ugyanakkor rendpárti is vagyok, mert így lehet visszaszorítani pl. a bűnözést (jelenleg nincs visszatartó erejej a törvénynek bizonyos társadalmi rétegnél, sőt kiváltság a börtön)


az meg külön szánalom, hogy a fidesz médiájában bízol, ennyire nincs erőtök?

2015. márc. 13. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

Ahogy látom a Telekom médiával (origo) is csodás megállapodása van a Fidesznek. A Németek biztos igényt tartanak pár Siemens-es beruházásra az országban.

Főleg így, hogy Tapolcát legutoljára kétesélyesre mérték.

2015. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

és ugyanezt csináltátok Dr. Schiffer Andrással is, aki az egyik, ha nem a legnormálisabb szabadelvű politikus


nekimentetek, mert nem az volt a véleménye a megszállás szoborról, mint a libsi kórusnak, csodálom, hogy nem lincselték meg őt a "túlélők", miközben ő maga is túlélő


egyáltalán nem tisztelitek még a sjátotok közül sem azt, akinek más a véleménye, a másságot nem tisztelitek


a melegeket és a cigány embereket is csak politikai haszonszerzésre használjátok fel,


de nem tettetek és nem tesztek semmit, hogy kiemeljétek őket a bajból, pedig sok tehetős liberális ember él itt, aki a magánvagyonából is segíthetne rajtuk,


de nem teszitek, mert nem érdeketek ENNYI!!! Jó vergődést!

2015. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Elolvastam az első oldalon a kommenteket, és mindegyik után úgy éreztem, hogy most erre válaszolok, mert valamit nagyon rosszul tud, vagy direkt rosszul tud a válaszoló. De annyi ostoba sötét ember kommentelt ide, hogy ezzel felhagyok.

Biztos jól érzik ezek magukat ott lent a társadalom lábvizében.

2015. márc. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!