Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fideszes médiahatalom...

A fideszes médiahatalom megakadályozhatja a Jobbik hatalomra jutását?

Figyelt kérdés

2015. márc. 12. 21:10
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Én olyan emberre szavaznék aki ár azelőtt is tett valamit a közért. Akár saját vagyonból akár egy nagyon jó ötlettel amit végig menedzselt stb. Van egyáltalán ilyen a magyar politikában?
2015. márc. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

22:

Van, nem is kevés. Ha kicsit tájékozódnál, akkor nem tetted volna fel ezt a kérdést. Én nem tudom, hogy más pártban volt-e rá példa, de a Jobbik több tagja csinált már ilyet nem is egyszer, valamint ezt az évet az önkéntesség évének nyilvánították, aminek keretében rendszeresen az összes képviselő valamilyen karitatív munkát végez.

2015. márc. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Most éppen itt van kedvem tájékozódni.

Akkor írj egy konkrét példát!

2015. márc. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Írok egy konkrét példát: Vona Gábor egy teljes napot végigdolgozott egy idősek otthonában. De ha megnézed az országjárását, akkor meglátod, rengeteg helyen volt már és végzett hasonló munkát. De nem csak ő. Ráadásul mitn írtam, ebben az évben mindegyikőjük rendszeresen fog ilyesmi munkát vállalni, hogy megsimerjék a hétköznapi emberek gondjait, ne úgy döntsenek az életükről, hogy azt sem tudják, mi van (ellentétben a többi párttal, már ha ők nem csinálnak ilyesmit).
2015. márc. 16. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Vagy akár itt van e legújabb, a mostani:

https://www.youtube.com/watch?v=C48L3wAbvvc&t=21


De gondolom valakinek ez sem jó.

2015. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Hát ez már talán valami de akár azt is mondhatnám, hogy sétált egyet. Ha látnám betonozni vagy lapátolni vagy útépítésen bitumenezni amit általában mindig a cigányok csinálnak :) akkor rá szavaznék. Nekem veszélyesnek tűnik ez a párt. Ki dönti el , hogy ki a magyar? Meg mi ez az orosz barátkozás részükről?
2015. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 MolotovPunk ***** válasza:

Más is van,aki anno tett jó dolgokat.Pl Bajnai ügyvezető min.elnökként lemondott fizetése nagy részéről és jótékony célokra adta.

Orbán mikor tenné ezt meg???

2015. márc. 16. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

27:

bajnai miatt sok ember öngyilkos lett, rengeteg családot tönkretett. Nem hiába nevezzik őt az emberek libajnainak.

"Nem tudjuk, nem emlékszünk, nem voltunk ott, nem értettünk hozzá".


Az is kérdéses, hogy milyen idegen érdekeket szolgál ki? Kint volt a US-be több évig, aztán hirtelen hazajött és egyből alapított egy, mára már jelentéktelen ciccpárttá avazsálóditt pártot. Ezt a pártot onnan pénzelik, és már csak ezért sem lehet egy ilyenben megbízni. Nem véletlenül ciki ma már az, ha valaki bajnaira és sleppjére szavaz.

2015. márc. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 MolotovPunk ***** válasza:

Konkrétan négyszeres bírósági döntés van arról,hogy Bajnai nem volt bűnös abban a dologban,amire te gondolsz.

Másik dolog:Honnan tudod,hogy ki pénzel kit?Honnan az infó?Szomszédtól?Vagy kurucinfó?

Csak mert Jobbikról is terjedtek ilyen hírek,hogy pl Irán pénzeli stb...

Én mégsem állítom ezt róluk sem.

Tehát hagyjuk ezt ki kit támogat dolgot.

Viszont ahogy elnézem Jobbik sem tudná sokáig vinni az ország kormányzását,főleg egyedül nem.Csúfos bukása lenne.

2015. márc. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

29:

Attól még, hogy papíron nem volt bűnös ebben a dologban, még nem jelenti azt, hogy nem lett sok ember öngyilkos miatta. Ez a tény nem egy bírósági döntés eredménye.


Mondani mondhat bárki bármit, de amit én mondtam az amerikai pénzekről, annak van alapja. Példának okáért, amit az előbbi kommentemben is írtam. Nem tudom miért jössz a kuruc.info-val, nem onnan szedtem, de ha onnan szedtem volna, akkor mi lenne? Nem egy hiteltelen hazug honlap, egy cikket nem tudott senki sem megcáfolni itt sem, pedig többször tettem fel kérdést.

Iránból pénz? Ne viccelj, te sem gondolhatod komolyan. Ne erőltesd, nem éri meg. Hidd el. Ne.

2015. márc. 18. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!