Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fidesz miért mindig Gyurcsány...

Fidesz miért mindig Gyurcsány Ferenccel jön? Ennyire félnek tőle?

Figyelt kérdés
Miért nem említik soha Mesterházyt vagy Bajnait?
2015. márc. 14. 20:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
61%
Gondolom mert ő a legnegatívabbnak vélt figura a baloldalon.
2015. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
71%
Nem félnek, de neki van a legrosszabb hírneve, ezért rajta keresztül akarják lejáratni a baloldalt. A másik kettő, olyan tököm tudja kicsoda.
2015. márc. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Azért mert mindent megpróbálnak azzal megmagyarázni, hogy anno az MSZP és Gyurcsány miatt volt ez meg az, mert nyilván így mutogatni mindig is könnyebb volt. Csak úgy azt nem értem, hogy akinek 5. éve tejhatalma van az mért nem oldott meg minden problémát amit előtte elkövettek. Áh.. nem tudom, olyan elkeserítő ez az egész magyar politika...
2015. márc. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
93%
Ennyire hülyék a szavazói.
2015. márc. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 cbaparizsi válasza:
Mert Gyurcsány mozgatja a baloldalt, a többi baloldali politikus csak pontytekitetű tapsonc. Gyurcsány anyósa Apró Piroska (Apró Antal lánya), hatalmas lopott vagyonnal, ami nagy gazdasági befolyást jelent. Gyurcsány nagy gazember, de ha itt éltél 2004-2010 között, akkor ezt te is tapasztalhattad.
2015. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mert ők jó ismerősök voltak KISZ titkár korukban, eztán azon versengtek hogy melyikük lesz miniszterelnök. Most ennek a levét issza az ország. Eközben pszichiáterjeik kezelik őket.
2015. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
87%

gyűlöletkeltés


ez hozta és tartja hatalmon a fideszt


(ezzel nem mintha az ellenzéket dicsőíteném)

2015. márc. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
merrt ö a pusztito aki hatalna 8 évébe tönkre tete a zországot és az enberek eszt nem tugyák és igy tugyák tudni mert tudni kel hogy Órbán tete hejre :)))
2015. márc. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
és ki felejtetem hogy lopot csalt hazudot regel délbe és este s ö csinálta az álam adóságot is hogy rosz lehesen :'( de Órbán el számoltatya Ő jot akar :))
2015. márc. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki ez a #10 es válaszoló, de mindig GYIK en válaszol, szereti Orbánt és magyarul olyan hibásan beszél mint én oroszul (sehogy). Biztos Tusnádfürdőn tapsolt, de rohadt idegesítő, hogy köze nincs az egészhez de ide írja h szereti Viktort. Szeresse azt ahol él, ne a mi törpekirályunkat...
2015. márc. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!