Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti tüntetnétek együtt Gyurcsán...

Ti tüntetnétek együtt Gyurcsány Ferenccel?

Figyelt kérdés
Mi erősebb, az ellenszenv, vagy a "mindenkivel összefogás"?

2012. jan. 2. 17:34
1 2
 1/12 bumbi02 ***** válasza:
70%
Szerintem vannak olyan kaliberű dolgok - és a mai tüntetés olyan kaliberű- ahol a személyi ellentéteket félre kéne tenni... Nem kedvenc politikusom nekem pl Vona Gábor, vagy Kövér Laci, de ha egyetértek velük valamiben, azt én elismerem, illetve nem fogok csak azért nem elmenni egy olyan tüntetésre ahova amúgy elmennék mert ott van valamelyikük...
2012. jan. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Nem.
2012. jan. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
25%
Ha a tüntetés céljával egyetértenék,akkor igen. Ha csak ő szervezné,akkor nem. De akkor sem mennék el,ha Vona szervezne tüntetést.
2012. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Se gyurcsánnyal se orbánnal, velük még egy levegőt szívni is bűn, a nemzet legnagyobb gazemberei.
2012. jan. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy tüntetnék-e vele együtt, az a tüntetés okától és céljaitól függ. A mai tüntetésre például én is kimegyek, mert a Fidesz gyalázatos egypárti alkotmánya és politikai ámokfutása ellen minden tisztességes eszközzel fel kell lépni.
2012. jan. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 bumbi02 ***** válasza:
100%
ha nem lenne elkövetkező 3 napban 3 vizsgám, még akár találkoznánk is covenant... De szerintem bőven lesz még alkalmam hogy kimutassam a nem tetszést... Nem ez lesz az utolsó tüntetés..
2012. jan. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A tüntetéssel valamelyest egyetértek, de azzal nem hogy ott lesz a teljes baloldali-liberális pártpereputty.
2012. jan. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egymást követő napokra tetted a vizsgáidat? Grat.
2012. jan. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 bumbi02 ***** válasza:
100%

(nem sokban füzödik a kérdéshez, de az első 3 vizsgám is egymást követő 2 napon volt, jól is sikerültek...)



kérdéshez kapcsolódóan: amíg sokan nem lesznek képesek túllépni személyi ellentéteken, addig nehéz lesz itt Orbánékat leváltani, amíg azért nem fogunk össze a másikkal mert a Gyurcsány is ott van...

Ha van egy olyan ismerősöd akit nem bírsz.. de mindkettőtöket napmintnap jól összever egy nagyobb, akkor nem fogtok össze, hogy együtt leverjétek a nagyobbikat? Nagyjából ez a helyzet... Nem kell puszipajtásnak lenni, csak le kell győzni néha a személyi ellentétet...

2012. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

(fili)

Na ezért marad itt ez az ország örökké a sz@rban.

U.e. a széthúzás jellemzi amit itt egyesek írtak, hogy ezzel nem meg azzal nem.!!!! a SZELLEMI SZINT ZÉRÓ EZEKNÉL?

Az ördöggel is el kellene menni csak ennek a szörnyűségnek vége legyen.

Habár a külföldi rokonaim és az itteni ismerőseim is azt mondják ennél hiába megyünk ki, vér áldozatok árán sem fog lemondani.A szörnyű, hogy nagyim mesél sokat rákosiról és azt mondja egyre jobban hasonlít ez a korszak arra. Csak a nép annyira agymosott, hogy ez 20 évig még tartani fogja magát.

Nyáron betörtek éjjel hozzánk a rendőr a képembe röhögve mondta " majd megtalálja magának a betörőket a TEK.

Én hüly mondom az meg mi? HÁT AZOK AKIK SZÁZEZREKET KERESNEK. TUDJA AZ OV HADSEREGE AKIK HA MAGUK KIMENNEK TÜNTENI SZ@RRÁ VERIK MAGUKAT.

2012. jan. 2. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!