Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem szánalmas, hogy ami...

Nem szánalmas, hogy ami adóforintjainkat arra költi a kormány, hogy saját magának csináljon hírcsatornát, ahol az ő általuk pozitívnak megítélt dolgokat mondják csak el? :D

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 09:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Volt lehetőségetek a tavasszal megakadályozni, itt ugattuk egy csomóan, hogy ne rájuk szavazzatok, ti mégis csorgattátok a nyálatokat a rezsicsökkentésre, és rájuk szavaztatok. No, most igyátok a levét... (Akinek nem inge, ne vegye magára.)
2015. márc. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én baloldali szavazó vagyok, a Fideszre akkor sem voksolnék, hogyha az lenne az egyetlen párt.
2015. márc. 15. 10:07
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Dehogynem szánalmas! Akárcsak az, hogy még mindig van, aki nyal nekik. ELég csak felmenni Orsós FB oldalára és az embernek elmegy az étvágya a sok képmutatástól, hülyének nézéstől, és főleg a hívei seggnyalásától. Határon innen és főleg túlról.
2015. márc. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nagy részük beszűkült látókörű öreg, aki csak az m1et nézi reggeltől-estig és ők istenként tekintenek rá, de ezek szépen sorban halnak ki, szóval elméletileg 18-ban már nem fog nyerni a Fidesz.
2015. márc. 15. 10:20
 5/14 anonim ***** válasza:
68%
Szánalmasak mi vagyunk mert hagyjuk!!!!!!!!! nem a kormány.
2015. márc. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
A legrosszabb a zentai öregember, aki minden itteninek beszólogat a határon túlról, aki nem figyiszes.
2015. márc. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 homo ludensz ***** válasza:
100%
Öreg ember vagyok de a jobbikra szavaztam és az M1-et nem nézem mert van bőven más csatorna is. Valóban 80 millió az állami tv.évi költségvetése s most nem is tudom mennyiből újultak meg 15.től. Aki öreg az nem feltétlenül hülye is csak nem kérdezik meg hogy mit gondol a múltról a jelenről és az esetleges jövőről.
2015. márc. 15. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Minden kormány a pénzünk nagy részét lenyúlja vagy propagandára költi, ebben nincs semmi újdonság.
2015. márc. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%

7-es:

Nem 80 millió, hanem 80 milliárd, azaz 80 ezer millió.

Fel nem tudjuk fogni, mennyi pénz ez.

2015. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Már akkor is felháborító volt, amikor a Közgép által elnyert közpénzből finanszírozták Simicska HírTV-jét.

Már megtehetik azt is, hogy nyíltan közpénzből finanszíroznak egy ilyen adót, minden különösebb szó nélkül hagyjuk.

2015. márc. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!