Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az eszméimről?...

Mit gondoltok az eszméimről? Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Én egy fehér, magyar ember vagyok, aki szereti/tiszteli hazáját, hazájának gazdag történelmét, dicső hőseit, nagy művészeit, hagyományait, szép tájait, és hazaszerető népét. Ezek őszinte szavak, gondolatok, és érzelmek, nem "csak úgy" írtam őket. A Jobbikra szavaztam, mert az ő nézeteik állnak legközelebb az eszméimhez a mai magyar pártok közül, de nem igazán politizálok, mert tudom, hogy a hazánk iránti szeretetnek nem abban kellene megnyilvánulnia és kimerülnie, ki melyik pártra szavaz.


És most jön egy olyan "rész", amellyel valószínűleg sokan nem értenek majd egyet, bár nem tudhatom biztosan:


Számomra az említett, őszinte hazaszeretet messze nem egyenlő a fajgyűlölettel. Tudom, hogy a cigányság számos képviselője lop, csal és hazudik, emiatt mélyen megvetem azokat az embereket, de tudom azt is, hogy vannak köztük normálisak, becsületesek, - nem olyan kevesen, mint azt sokan gondolnák..., még ha nem is nagyon sokan, - akármennyire is hihetetlenül hangzik. Emiatt nem értek egyet azzal az eszmével, hogy: "ők nem emberek, hanem férgek, akiket el kell pusztítani."

Volt már kellemetlen élményem romákkal, nem is egy alkalommal, amelyek nyomot hagytak emlékeimben, de az ellenkezőjét is tapasztaltam már. (Kevés cigány ismerősöm van, de annál többet láttam "futólag".)

Az is zavar, ha valaki túlságosan védi őket (a rosszakat is), de az ellenkezője úgyszintén, vagyis, ha bárki elvakultan gyűlölködik.

Egyedül abban értek egyet az őket gyűlölőkkel, hogy rohamosan szaporodnak, a fehér népesség pedig csökken, ebből kifolyólag a magyar kultúra is hanyatlik. Ezért valamiféle, rájuk vonatkozó születésszabályozási rendeletet kellene bevezetni, mint amilyen például Kínában van. Illetve, nekünk, magyaroknak is több gyereket kellene vállalnunk, de ezt "könnyű mondanom".


2015. márc. 16. 13:05
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
(Akár a négerekről is írhattam volna, de ők nem annyira "jellemzőek" hazánkban.)
2015. márc. 16. 13:06
 2/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a Jobbik egy hazaáruló párt, egy igazi magyar nem szavaz olyan pártra aki a keresztényellenes muszlimokkal és az 1956-ot leverő oroszokkal szimpatizál.
2015. márc. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
27%
Jobbik se szent, tény, de a zsidesznél még mindig jobb.
2015. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%

"Egyedül abban értek egyet az őket gyűlölőkkel, hogy rohamosan szaporodnak, a fehér népesség pedig csökken, ebből kifolyólag a magyar kultúra is hanyatlik."


Miben is különbözik napjaink cigány és magyar kultúrája?

Mind a kettő szegény rétege TV-t néz, bagózik, és kocsmákba jár. Szerintem nincs miről beszélni.

2015. márc. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 schocko ***** válasza:
77%
A Jobbik egy tekintélyelvű, diktatórikus, dogmákon alapuló párt, ahol teljesen hiányzik a demokrácia, és -egyetérteni kötelező, mert kinyírunk- elv működik, egyszerűen elképzelhetetlen velük szemben egy értelmi vita, ők jelentik legnagyobb rosszat, ami magyarsággal történhet...
2015. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
56%

Kedves kérdező!


Szerintem ellentmondás van a gondolatodban. Azt írod, hogy nem vagy fajgyűlölő, mégis etnikum szerint teszel különbséget ember és ember között. Azt, hogy hazánkban van egy nyomorréteg, azt Te etnikai problémának tartod.


RÁadásul nincs bajod a jó cigányokkal, csak ne szaporodjanak. Ha nincs velük bajod, akkor miért gond, ha szaporodnak?


"Illetve, nekünk, magyaroknak" Érdemes lenne definiálni, hogy ez alatt pontosan kit értesz. Ugyanis etnikai magyar nem nagyon létezik. Van itt rengeteg nemzetiség: jász, kun, palóc, székely, sváb, zsidó, kölpény, talmács, szerb, horvát, román, görög, stb, stb.

2015. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

utáld a fideszes maffiát is

több milliárdot lopnak el 1 éve alatt, mint a cigók 10 év alatt

mégis mindenki a cigókra haragszik, 15-én meg kimegy Viktornak tapsikálni

2015. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

továbbá kedves kérdező, senki nem tiltja meg neked, hogy már 13 évesen apuka legyél vagy szüljél, ha szerinted ez annyira frankó


ugyanolyan dolog ez mint vállakozni vagy segélyből élni

sokan jönnek azzal, hogy azoknak mennyire jó

hát tessék, ki lehet próbálni


cigány is nagyon könnyen lehetsz, csak ki kell jelentened magadról, hogy cigány vagy

majd meséld el az élényeidet

2015. márc. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
39%
Az a baj a cigányokkal, hogy már eleve genetikailag bennük van a bűnözési hajlam. Emiatt akkora a bűnözési ráta a cigányok körében. Hiába mondják erre, hogy ez a kijelentés így rasszista, meg úgy rasszista, akkor is ez az igazság. Hírekben érdekes módon nem véletlen nem mondják be, ha cigány az elkövető, de ha már egy cigány a sértett azt egyből említik. Ezzel is próbálják tompítani a statisztikát, meg elhallgatni azt, hogy igenis van cigánybűnözés. De mondogassák csak, hogy a kijelentésem így rasszista meg úgy rasszista, kívánom annak, aki szerint nincs cigánybűnözés, hogy költözzön ki Borsodba, egy bokortanyába a cigánysorra, megnézném meddig bírná.
2015. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


13:55


Nem mondtam olyat, hogy én olyan fiatalon szeretnék gyereket, csak arra utaltam, hogy ha majd eljön a családalapítás normális ideje, akkor a magyarok többet vállaljanak, ha megengedhetik maguknak.



13:57


Én ezt a bűnözési hajlamukat nem genetikai eredetűnek tudnám be, hanem inkább annak, hogy eltanulják a szüleiktől évszázadok óta. Tegyük fel, ha becsületes szülők nevelnének fel egy cigánygyereket, valószínűleg nem lenne bűnöző.

Tehát inkább társadalmi-jellegű probléma lehet.

2015. márc. 16. 14:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!