Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok az eszméimről?...

Mit gondoltok az eszméimről? Egyetértetek?

Figyelt kérdés

Én egy fehér, magyar ember vagyok, aki szereti/tiszteli hazáját, hazájának gazdag történelmét, dicső hőseit, nagy művészeit, hagyományait, szép tájait, és hazaszerető népét. Ezek őszinte szavak, gondolatok, és érzelmek, nem "csak úgy" írtam őket. A Jobbikra szavaztam, mert az ő nézeteik állnak legközelebb az eszméimhez a mai magyar pártok közül, de nem igazán politizálok, mert tudom, hogy a hazánk iránti szeretetnek nem abban kellene megnyilvánulnia és kimerülnie, ki melyik pártra szavaz.


És most jön egy olyan "rész", amellyel valószínűleg sokan nem értenek majd egyet, bár nem tudhatom biztosan:


Számomra az említett, őszinte hazaszeretet messze nem egyenlő a fajgyűlölettel. Tudom, hogy a cigányság számos képviselője lop, csal és hazudik, emiatt mélyen megvetem azokat az embereket, de tudom azt is, hogy vannak köztük normálisak, becsületesek, - nem olyan kevesen, mint azt sokan gondolnák..., még ha nem is nagyon sokan, - akármennyire is hihetetlenül hangzik. Emiatt nem értek egyet azzal az eszmével, hogy: "ők nem emberek, hanem férgek, akiket el kell pusztítani."

Volt már kellemetlen élményem romákkal, nem is egy alkalommal, amelyek nyomot hagytak emlékeimben, de az ellenkezőjét is tapasztaltam már. (Kevés cigány ismerősöm van, de annál többet láttam "futólag".)

Az is zavar, ha valaki túlságosan védi őket (a rosszakat is), de az ellenkezője úgyszintén, vagyis, ha bárki elvakultan gyűlölködik.

Egyedül abban értek egyet az őket gyűlölőkkel, hogy rohamosan szaporodnak, a fehér népesség pedig csökken, ebből kifolyólag a magyar kultúra is hanyatlik. Ezért valamiféle, rájuk vonatkozó születésszabályozási rendeletet kellene bevezetni, mint amilyen például Kínában van. Illetve, nekünk, magyaroknak is több gyereket kellene vállalnunk, de ezt "könnyű mondanom".


2015. márc. 16. 13:05
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

"Tegyük fel, ha becsületes szülők nevelnének fel egy cigánygyereket, valószínűleg nem lenne bűnöző."

A "családi kapcsolatok"ban sajnos találkozhatsz ilyen történettel.

2015. márc. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

13:48


Valóban, van némi ellentmondás.

Viszont, nem azt mondtam, hogy egyáltalán ne szaporodjanak, hanem, hogy ne 4-5 gyereket szüljenek, hanem csak 1-2-t.

2015. márc. 16. 14:28
 13/24 A kérdező kommentje:

14:20


És ezek a "történetek" igen csak vegyesek.

2015. márc. 16. 14:29
 14/24 anonim ***** válasza:

,,Egyedül abban értek egyet az őket gyűlölőkkel, hogy rohamosan szaporodnak, a fehér népesség pedig csökken, ebből kifolyólag a magyar kultúra is hanyatlik."


Nem a kultúra hanyatlik, hanem a magyar nép/nemzet/etnikum.

Mit szólnál hozzá ha a cigányok mind átvennék a magyar kultúrát, de továbbra is ugyanúgy szaporodnának.

Biztos jobb lenne annál mint ami jönni fog (méghozzá az hogy nem veszik át a kultúrát, és úgy kerülnek többségbe), na de alapvetően jó dolog lenne?

2015. márc. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

ezt anno az eugenetikusok gondolták, hogy a bűnözés genetikailag öröklődik, csomó fital fiút kasztráltak is emiatt az USA-ban (nézzetek utána)


mára azonban tudjuk, hogy nincs bűnöző gén

2015. márc. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

nem 9-es, nem igazság

badarság

áltudományos okoskodás

mitől lenne igazság? mert te ezt állítod? genetikus vagy talán? nobel dijad van?

2015. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

15:21


"Nem a kultúra hanyatlik, hanem a magyar nép/nemzet/etnikum. "


Igen, úgy van. Véletlen éppen nem azt írtam. Csupán ennyi történt.

2015. márc. 16. 15:36
 18/24 A kérdező kommentje:

15:25


Igazad van szerintem...

2015. márc. 16. 15:37
 19/24 anonim ***** válasza:

kérdező, nem kell évszázadok hozzá

nézd meg hogy nő fel egy cigány gyerek

kicsit gondolj bele

körülötte senki nem dolgozik, vagy ha valakinek éppen van munkája, fillérekért robotol látástól-vakulásig

és ott van mellette az, hogy bűnözésből milyen jól megél

a lebukás veszélye meg kicsi

ez lesz a minta

iskolában alig tanul valamit, nem jár jó iskolába, otthon sincsenek meg a lehetőségei a szülei nem viszik színházba, koncertre, nincsenek könyvei, egy putriban lakik, jó ha van víz, és nem lavórban kell mosdani

te mire vitted volna ilyen körülmények között?

ugyanakkor a tévében látod, hogyan élnek mások

és neked is kell iphone meg mindenféle amit más gyerek csak azért megkap mert szerencsébb helyre született mint te


nézd meg az olasz filmet, Csúfak és Gonoszak, egy szegény olasz családról szól, egy helyiségben laknak vagy huszan, állandóan ordítanak, egymást akarják megkéselni, a kisgyerekek kint játszanak meztelenül a porban,

mint a cigányok

pedig ők nem cigányok, olaszok

2015. márc. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

A cigányok nagy népességrobbanása annak tudható be, hogy egy gyerekért kapnak x segélyt, kettőért y, és így tovább... (pontosan nem tudom, nem azért akarok gyereket vállalni, hogy a segélyből éljek)

Így ha nem akar dolgozni (el lehet mondani engem rasszistának meg minden, de a TÖBBSÉG nem akar), így inkább csinál 6 gyereket, kiküldi az utcára ő meg elél valahogy a segélyen. Persze magyarok között van ilyen, de a cigányok között sokkal több.

2015. márc. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!