Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kinek mi a véleménye a boltok...

Kinek mi a véleménye a boltok vasárnapi zárva tartásáról?

Figyelt kérdés
Személy szerint engem nem zavar, az viszont idegesít, hogy a facebook-on minden második poszt ezt a vasárnapi zárva tartást ócsárolja. Pedig régen szombat déltől nem volt nyitva bolt, nem voltak plázák, bevásárlóközpontok.

2015. márc. 16. 13:36
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
87%
Ki nem sza-rja le? Egyébként meg nem visszafelé kellene fejlődni.
2015. márc. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
90%
Azt várom, hogy hétfőn ne legyen adás a tévében, mint 25 éve. Annyira undorító ez a visszafejlődés, mindig a múltba tekinteni, siránkozni a dolgokon, bevezetni a régenmindenjobbvolt identitást. Utálok itt élni, ha tehetném elhúznék egy normális országba.
2015. márc. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
25%
Igen, még én is jól emlékszem arra mikor szombat délben bezártak a boltok és bizony hétfő reggelig nem nyitottak ki, ennek ellenére nem állt meg az élet. Persze lehet érvelni, hogy ma már mások az igények, de nekem mégis az a véleményem, hogy legalább arra az 1 pihenőnapra szükség van.
2015. márc. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
78%

Ennyi erővel a vasárnapi NBI-es meccseket is betilthatnák, mert a focisták nem tudnak együtt lenni a családjukkal.

Az egészet csak a mutyi miatt csinálták.

2015. márc. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 A kérdező kommentje:
3-mas válaszoló abszolút egyetértek! Örülök, hogy nem csak én gondolom így, mert eddig szinte csak negatív véleményeket találtam erre vonatkozóan.
2015. márc. 16. 13:47
 6/52 anonim ***** válasza:
80%
az állam ne mondja meg mit csináljak vasárnap
2015. márc. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 A kérdező kommentje:
4-es válaszoló! Akkor viszont a kórházakat, éttermeket, szállodákat szintén zárják be vasárnapra ha már itt tartunk... De azért ha egy napra bezárnak a boltok (nem is mind ráadásul), attól még nem áll meg az élet, csak hozzászoktunk a kényelemhez...
2015. márc. 16. 13:49
 8/52 anonim ***** válasza:
89%
A környező országok jól fognak járni a bevásárló turizmus fellendülésével.
2015. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 A kérdező kommentje:
Jaj ez a duma, hogy "az állam ne mondja meg, mit csináljak vasárnap" tipikus ellenzéki szöveg, amit betanítottak a szavazóiknak... Ezt szajkózzák a kollégáim is, meg hogy korlátozva vagyunk ezáltal. A kollégám azt mondta, gondoljak csak bele, hogy ez pont olyan, mint ha azt mondanák, hogy csak napi egyszer mehetek WC-re. Hát nem, mert az azért tényleg szükséges, de bolt nélkül régen is megvoltunk vasárnap...
2015. márc. 16. 13:51
 10/52 anonim ***** válasza:
81%
Pihenőnapja eddig volt az ott dolgozóknak, csak nem vasárnap. Èn személy szerint nem szeretek vasárnap szabadnapos lenni, mert minden kihalt, zárva van, mindenki otthon döglik, nem lehet hivatalos ügyeket intézni, stb. Tényleg tiszta középkor.
2015. márc. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!