Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Mszp és a Dk lassan megszűn...

Az Mszp és a Dk lassan megszűnik, szerintetek ki fogja átvenni a helyüket?

Figyelt kérdés
Egyre gyengébbek, az emberekbe is lassan tudatosult hogy mekkora szélhámos banda, már az emberek 80% nem kér belőlük, fognak új arcok megjelenni a baloldalon? Vagyis olyan új arcok akik becsületesek, nem haza gyűlölők és nem lopnak, csalnak hazudnak reggel, délben és este?

2015. márc. 16. 15:52
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Lehetséges hogy azoktól a visszataszító személyektől aki ezt a két pártot alkotja teljesen megszabaduljunk, vagy a következő baloldali párt ahogy elkezd erősödni ugyan úgy átszivárognak és annak a liberalista pártnak is a lopás lesz az elsődleges?
2015. márc. 16. 15:55
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Talán az LMP.

Az lenne a legjobb.


Az LMP nem neoliberális szörny,mint az MSZP,DK hanem igazi baloldali.

2015. márc. 16. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igaz hogy nem vagyok baloldali, de az LMP nekem is szimpatikus.
2015. márc. 16. 16:10
 4/16 anonim ***** válasza:
37%
"Az Mszp és a Dk lassan megszűnik ....." Álmodozz csak kisember!
2015. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
69%
Ennyi erővel a Fidesz is lassan meg fog szűnni, egyre jobban csökken a támogatottságuk, az ő helyüket vajon ki fogja átvenni?
2015. márc. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

"Ennyi erővel a Fidesz is lassan meg fog szűnni, egyre jobban csökken a támogatottságuk, az ő helyüket vajon ki fogja átvenni?"


Arra már megvan a párt.

2015. márc. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
15% alatt van a két párt támogatottsága (egybe veszem őket ha nem baj, mert egykutya), ilyen alacsony nem tudom mikor volt. De egyedül a Jobbik erősebb a két pártnál együtt, s a Fidesz meg még duplája. Szerintem amikor az egykori 54% ból már 11 se maradt akkor lehet megszünésről beszélni. (források: [link]
2015. márc. 16. 16:28
 8/16 A kérdező kommentje:
Második forrás: [link] *
2015. márc. 16. 16:29
 9/16 anonim ***** válasza:
Az mszp valószínűleg meg fog szűnni, de a dk népszerűsége viszont nő.
2015. márc. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
48%
Megszűnni nem fog egyik sem. Legfeljebb csak "átöltözni" fognak más színekbe, de arra se látni egyenlőre sok esélyt. Fletó meg még a sírból is visszajönne, hogy megpróbálja újra és újra becélozni a miniszterelnöki széket, mert ő még tényleg elhiszi magáról hogy lesz még miniszterelnök. De maximum már csak egy töretlen közutálatnak örvendező kis kakas lesz a maga kis szemétdombján.
2015. márc. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!