Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Mszp és a Dk lassan megszűn...

Az Mszp és a Dk lassan megszűnik, szerintetek ki fogja átvenni a helyüket?

Figyelt kérdés
Egyre gyengébbek, az emberekbe is lassan tudatosult hogy mekkora szélhámos banda, már az emberek 80% nem kér belőlük, fognak új arcok megjelenni a baloldalon? Vagyis olyan új arcok akik becsületesek, nem haza gyűlölők és nem lopnak, csalnak hazudnak reggel, délben és este?

2015. márc. 16. 15:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Azt te erősödésnek nevezed hogy még az EP választásokkor 9,75% ot értek el a szavazók körében, most meg 7-8%? (forrás: [link] , [link] )
2015. márc. 16. 17:05
 12/16 anonim ***** válasza:
Az MSZP-DK-EGYÜTT-KÜLÖN-MLP szavazótábora el fog tűnni 5 éven belül. Szerintem az LMP-nek lehetne esélye, de igazából őket se tudom hova tenni, de hozzáteszem, hogy nemzeti radikálisként egyedül Schiffert tudom valamennyire tisztelni, neki még vannak ép gondolatai baloldali liberális világnézete ellenére.
2015. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha meg is szűnnének sajnos újrareinkarnálódnának könnyen.


Így a hitelesebb és többi felsorolt nem valószínű, hogy lesz.

2015. márc. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Az a helyzet hogy az MSZP támogatóinak jelentősebb része 60 év felett van, míg a Jobbik 30 év alattiaknál első. Szerintem ez is egy jel arra hogy az MSZP nek vége, mert a szavazó bázisa neki elöregedik. A fiatalok nagyobb része jobboldali. (forrás: [link]
2015. márc. 16. 19:46
 15/16 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy mi a probléma a hazagyűlölő pártokkal.


Amúgy ha nagyon nacionalista baloldalra vágysz, akkor ott a Jobbik és a Fidesz. Tökéletesen nacionalista baloldaliak.

2015. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Egy olyan párt ami ugyan baloldali,de nem liberális,nacionalista,és képviseli speciális magyAr mentalitást:népoldali PÁRT.SE NEM JOBB, SE NEM BAL,MUNKÁS ÉS MAGYAR.
2015. márc. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!