Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen alternatívát látsz a...

Milyen alternatívát látsz a Fidesz helyére?

Figyelt kérdés

Azt látom, hogy sokan elégedetlenek a jelenlegi politikával (nekem sem tetszik sok intézkedésük) ugyanakkor a már lerágott csontszerű Gyurcsány, Bokros meg társai mögé sorakoznak fel, hogy ők majd elhozzák a változást. Ezen kívül meg van ugye a Jobbik, egy erősen megosztó párt, kevés támogatottsággal, akiknek szerintem a nemzetközi politika ott tenne keresztbe ahol csak lehet annak érdekében, hogy ellehetetlenítsék a kormányzásukat.


Van értelme így politizálni?


2015. márc. 18. 16:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
A Jobbik a második a Fidesz mögött, nem kevés a támogatottsága.
2015. márc. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%

Jelenleg nincs ilyen párt egy sem. De a választásokig még lehet.

Ha a Jobbik kerülne kormányra, nem a nemzetközi politikától kellene tartanunk, hanem a programjuktól. Nagyon gyorsan Albánia szintjére jutna az ország.

2015. márc. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem nincs jelenleg alternatíva. Pont tegnap nézegettem milyen pártok vannak itthon, melyikre lehetne szavazni, de arra jutottam, hogy egyikre sem, ami azért elég rossz.
2015. márc. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
79%
Ha 18-ig megalakulna egy teljesen új, nyugatbarát, demokratikus párt (és ebben az esetben most tökmindegy, hogy bal,-közép-vagy jobboldali), akkor azt eltudnám képzelni új alternatívának. Ez az egyetlen megoldás van (sztem), különben mindig a Fidesz lesz hatalmon!
2015. márc. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
38%

"A Jobbik a második a Fidesz mögött, nem kevés a támogatottsága."


Ez nem igaz! A Jobbik támogatottsága lényegesen magasabb mint a fideszé.


Ne téveszd meg az olvasókat!

2015. márc. 18. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

"Ha 18-ig megalakulna egy teljesen új, nyugatbarát, demokratikus párt (és ebben az esetben most tökmindegy, hogy bal,-közép-vagy jobboldali), akkor azt eltudnám képzelni új alternatívának."


Soha többé nyugatbarát kormányt!

2015. márc. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
12%

#4

A nyugat nem magyarbarát ezentúl teljesen mindegy, hogy itthon milyen kormány alakul nem lesz velük jobb kapcsolatunk, ahogy a történelemben sem volt soha.

2015. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
"Soha többé nyugatbarát kormányt!" én nem kérek a keleti, ázsiai nyomorból, de ha neked erre van ingered, akkor költözz oda.
2015. márc. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
4%

"én nem kérek a keleti, ázsiai nyomorból, de ha neked erre van ingered, akkor költözz oda."


Költözz te nyugatra takony! Ne ezt az országot zülleszd nyugattá!

2015. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

"A nyugat nem magyarbarát ezentúl teljesen mindegy, hogy itthon milyen kormány alakul nem lesz velük jobb kapcsolatunk, ahogy a történelemben sem volt soha."


Ez már így ebben a formában korrekt. Innentől kezdve meg elgondolkodhatunk, miért is akarnánk a nyugat seggét nyalni.

2015. márc. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!