Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

Mit szóltok ahhoz, hogy egy jobbikos képviselő virágot vitt egy zsidó emlékműhöz?

Figyelt kérdés
Kulcsár Gergelyről van szó.
2015. márc. 18. 21:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
Vona vezekelni küldte, mert kiderült, hogy 4 éve beleköpött az egyik cipőbe.
2015. márc. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
79%
Semmit. Ettől olcsóbb lett a kenyér?
2015. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
55%
Azt, hogy Vona próbálja menteni a dolgot, de ezt senki se veszi be.
2015. márc. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
49%

Jaj,most sajnáljam meg a kis náci lelkét?

Nem fogom. Gusztustalan amit csinált,le kéne mondania a képviselői mandátumáról is.

2015. márc. 18. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Persze egyből támadjátok ha egy jobbikos csinál ilyet, de amikor a fideszes akkor az megszokott, rendben van. A jobbikos miért ne tehetne ilyet? Annyira, de annyira fel bír húzni, amikor az emberek egy kalap alá veszik a jobbikosokat a nácikkal, az mszp-seket meg a kommunistákkal. Mindkét pártban van ilyen és olyan szavazó is, nem a szavazó alkotja a pártot hanem a párttagok és a pártnak a tervei stb. Ha valaki mutat nekem egy olyan jobbikos petíciót/képviselőt ami/aki azt kéri, hogy öljük meg a zsidókat vagy deportáljuk őket Izraelbe esküszöm, hogy áttérek az ő pártjának a szavazótáborába és életem végéig szolgálni fogom.
2015. márc. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
54%
Vona már érzi a hatalom ízét. Már kezd kínos lenni neki a náci csürhéje, akikkel eddig jutott.
2015. márc. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem sajnálja, hogy megbánást kell színlelnie, egyébként büszke arra, amit tett. Egyébként miért kéne akármilyen petíciót indítania, mikor csak egy retardált nem bírja kiolvasni a sorok közül, hogy mennyire megveti a zsidókat?


"Ma délután egy kis feltöltődésre vágytam, ezért meglátogattam a Duna parton a képen látható vidám helyet. A kép a cipőbe köpés után készült. Mindenkinek ajánlom, hogy ha szomorú vagy fáradt, látogasson el ide, meg jön a kedve folytatni a munkát, amit őseink sajnos nem fejeztek be!"

2015. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
0%
Az az emlékmű egy kész vicc. "Természetesen" volt holokausz, több százezer zsidót öltek meg, ezzel én nem vitatkozok. De! az az emlékmű arról szól ugye, hogy belelőtték a zsidókat a Dunába a gonosz náczikok. Csak tudjátok ezzel egyetlen egy baj van: a Duna akkor be volt fagyva, mivel a hadsereg is a Duna jegén kelt át ott :) persze csúnya dolog volt ilyet mondania és meg is vetem, de még számomra jobban elviselhető, mintha azt mondta volna: "kvrva ország" (Gyurcsány) "szavazzunk már és menjünk ebédelni!" (fideszes képviselő) :)
2015. márc. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%

Dehogynem volt a Jobbiknak olyan javaslata, hogy irjuk össze az állami szférában dolgozó zsidókat. Innen csak egy lépés a célzott kitoloncolás.

Utolsó, nem több százezer, hanem több millió.

Már csak az arányok miatt is...nézd meg hány ember (nem csak zsidó) vesztette életét a 2vh alatt. ( Durva nagy számot fog találni még a náci kamutörténelemben is)

Szóval ne legyél gyökér. Kb 5 millió ember célzott népcsoportból való kiirtása az nem pár százezer.

2015. márc. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Andizsuzsi ***** válasza:
64%

" Duna akkor be volt fagyva, mivel a hadsereg is a Duna jegén kelt át ott"


Mikor is volt ez?


Az, hogy egy jobbikosnak az a véleménye, ami a zsidókról, nem lep meg. És tulajdonképpen az sem, hogy csak zárt körben, mert annyi vér nincs a pucájában, hogy nyíltan felvállalja a véleményét. De a virágot tök feleslegesen vitte, úgysem hiszi el senki, hogy bármit is megbánt volna.

2015. márc. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!