Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy egy...

Mit szóltok ahhoz, hogy egy jobbikos képviselő virágot vitt egy zsidó emlékműhöz?

Figyelt kérdés
Kulcsár Gergelyről van szó.
2015. márc. 18. 21:31
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
16%
Lassan azt is feltesszük kérdésnek hogy mit szóltok ahhoz hogy dédimamám sírjára virágot vittem? Őszintén, kicsit se érdekel.
2015. márc. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
26%
Na az utolsó két kommentelő tökéletesen tükrözi a jobbik szavazók inteligenciaszintját!
2015. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
35%
*inteligenciaszintjét
2015. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
48%
Most azért vagyok unintelligens mert nem szimpatizálok a zsidókkal? Meg a biznisz-holokauszttal? Még jó hogy a szabad liberális gondolkodásod szerint mindenki okos, kivéve azt aki a magyar emberek érdekét tartja szem előtt.Ti mindenkit elfogadtok,csak ami magyar azt nem. Neked csak annyit üzennék hogy hozzád hasonló végterméket húztam le reggel a budin.További szép napot.
2015. márc. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
25%

"Most azért vagyok unintelligens mert nem szimpatizálok a zsidókkal? Meg a biznisz-holokauszttal? Még jó hogy a szabad liberális gondolkodásod szerint mindenki okos, kivéve azt aki a magyar emberek érdekét tartja szem előtt.Ti mindenkit elfogadtok,csak ami magyar azt nem. Neked csak annyit üzennék hogy hozzád hasonló végterméket húztam le reggel a budin.További szép napot."


Aki olyanokat beszél,hogy "én is beleköptem volna", az nem vall túl nagy inteligenciaszintre. Ember,több millió ember életét oltották ki,Auschwitz-ban minden 3.ember MAGYAR VOLT. Érted? Magyar! Remélem fel tudod fogni Az meg,hogy milyen származű,vagy vallású magyar volt,az lényegtelen.

További szép napot!

2015. márc. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
56%
Akkor sírd csak tele a zsebkendődet, meg fizess a túlélőknek. Én nem tartom magam bűnösnek, mint ahogy azt mindig le akarják nyomni az emberek torkán. Érdekes arról senki nem emlékezik meg hogy székely (valóban magyar) emberek gyilkoltak a románok Erdélyben. A kommunizmus áldozatainak nem jár kárpótlás...Elismerem hogy sok ember meghalt a nácik miatt, sajnálom is őket,de amit a zsidóság művel az országban és amihez bizonyos emberek csak bólogatnak az botrányos. És akkor még a palesztin népírtásról nem is beszéltem. Na ezért köpnék bele,csak hogy világos legyen.
2015. márc. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Kedves ma 08:16-kor kommentelő élőlény! Miért is vagyok én gyökér? Tudtommal itthonról 600 ezer körüli zsidót öltek meg, de lehet velem van a baj hogy a 600.000-t én több százezernek mondom nem 5-6 milliónak :)

Gondolkodj, mielőtt fikázol és oltogatsz.

2015. márc. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
50%

"Akkor sírd csak tele a zsebkendődet, meg fizess a túlélőknek. Én nem tartom magam bűnösnek, mint ahogy azt mindig le akarják nyomni az emberek torkán. Érdekes arról senki nem emlékezik meg hogy székely (valóban magyar) emberek gyilkoltak a románok Erdélyben. A kommunizmus áldozatainak nem jár kárpótlás...Elismerem hogy sok ember meghalt a nácik miatt, sajnálom is őket,de amit a zsidóság művel az országban és amihez bizonyos emberek csak bólogatnak az botrányos. És akkor még a palesztin népírtásról nem is beszéltem. Na ezért köpnék bele,csak hogy világos legyen."


Na ne akard nekem bemagyarázni,hogy a Plasztin történések előtt nem volt zsidőgyűlölet.Remélem nem erre céloztál.

2015. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
33%
*Palesztin
2015. márc. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
25%

És még valami ma 08:16-os!

Az minden kettős állampolgárságú képviselőre vonatkozott, de a te agyad csak a szélsőbalos médiának a szövegét vette be. De tegyük fel, írjuk fel a csak azokat a képviselőket akiknek kettős állampolgársága magyar-izraeli.

Szerintem, egy izraeli (vagy bármi más) állampolgárra EGYÁLTALÁN NEM TARTOZIK ÁLLAMI TITOK ÉS NEM SZAVAZHAT AZ ORSZÁGUNK SORSÁRÓL! Szerinted tartozik rá és jogában áll szavaznia? Szerinted, az a mi országunk céljait fogja előrébb helyezni vagy az övét?

Persze arról már nem is kérdezlek, hogy az általad védett izraeliek miért használhatnak ártatlan civilek százezrei ellen hadsereget, rakétákat, bombákat, tankokat és világszerte BETILTOTT foszforbombákat stb.? :)

Nem teszek fel neked ilyen kérdést, mert úgysem érted te ezt. Nem fogod addig érteni, hogy mi zajlik a világban, amíg nem fogsz saját magad utána járni a dolgoknak ahelyett, hogy a híradót hallgatnád reggeltől estig.

2015. márc. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!