Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberálisok miért védik...

Liberálisok miért védik ennyire a bűnözőket (bőrszíntől függetlenül)?

Figyelt kérdés
Itt van az örkényi fatolvaj esete aki baltával támadt a rendőrökre. A liberálisoknak ebből meg az esett le hogy valakit kivégeztek mert fát lopott.
2015. márc. 19. 09:05
1 2 3
 1/23 tetro ***** válasza:
66%
Melyik liberálisoknak és hol esett ez le? Vagy le vagyok maradva, és az örkényi fatolvaj esete, ennyire közismert?
2015. márc. 19. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem ez elvárható, anyám cigány gyerekeket tanított, de sosem volt rasszista, ő azt mondta, hogy ő nem bőrszín alapján ítéli meg az embert, hanem hogy jó vagy rossz diák-e. Én is ezt szeretném tovább vinni. Én is játszottam cigány lánnyal gyerekként,semmi bajom nem lett, igaz csalódtam benne, de találkoztam már roppant értelmes cigány csajjal is. Toleránsnak kell lenni, eza legfontosabb az életben, ez utóbbi csaj érettségit szerzett....
2015. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
61%

Ki véd bűnözőket?

Hol?


Nem értelek....

2015. márc. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

[link]


444 is védi az áldozatot, miszerint "emberölés" "áldozat" "gyilkosság" szavakat használva.

2015. márc. 19. 09:32
 5/23 tetro ***** válasza:
72%

09.32

nem tudom, hogy te a fejeden lévő ködön keresztül mit olvastál ki ebből a cikkből, de ebben konkrétan az van leírva, hogy attól függ az ügy állása, hogy volt-e az áldozatnál balta vagy nem. Ezt meg majd a vizsgálat megállapítja. Ha neked ezzel gondod van, akkor a jogállam intézményével van gondod...

2015. márc. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes megnézni a hozzászólókat is, a legtöbben azt írják, undorító, pofátlan, félrevezető baromság a cikk.
2015. márc. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

A ktuya se védett itt senkit. Egyszerűen ki kel vizsgálni az esetet, mert nagyon nem mindegy, hogy tényleg baltával támadott, és a rendőr önvédelemből lőtt, vagy nem támadott rájuk, csak lelőtték.


A rendőrök is emberek, közöttük is előfordulhatnak túlkapások, sőt, akár szándékos gyilkosság is.


Ezt ki kell vizsgálni. Ha tényleg rájuk támadt, akkor teljesen jogos (bár az egy kapásból halálos lövés erősen felveti az eshetőséget, hogy vagy nincs jó kiképzése az adott rendőrnek, vagy szándékosan halálos lövést adott le... Ilyen esetben a rendőrnek is törekednie kell a lefegyverzésre, karra/lábra leadott lövésre, kivéve, ha nem volt ideje ilyen célzott lövésre, és közvetlen életveszély állt fenn.)

2015. márc. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
75%

Tisztázzunk valamit:

A magyar politikában, nincs, olyan, hogy liberális, ami meg liberális név alatt fut, az kb. annyira az, mint amennyire a Koccintós egy bor.

A 444 meg pártfüggetlen, mindkét oldalt egyformán ostorozza, a bagatel meg polgárpukkasztó cikkeik meg éppen azért léteznek, hogy politikai visszhangot keltsenek és megmutassák, hogy egyik párt se különb a másiknál. Nézd csak meg a cikkeiket, ahol a Fideszt kritizálják megjelenik egy halom nyugdíjas droid és nekiáll pattogni, ahol a Jobbikot ott a látens náci 14 évesek, ahol meg a baloldali összefogást ott meg a szoci-nosztalgiás őskomcsik.

2015. márc. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 kovpet ***** válasza:
90%

Sir Butcher: a világon senki nem lő lábra önvédelmi szituációban. Nem tudom, lőttél-e valaha éles fegyverrel, de ha igen, akkor tudod, hogy még tökéletes helyzetben, jó látási viszonyok közt, stresszmentesen is nehéz eltalálni egy mozgó lábat. Az való életben ez lehetetlen.


A magyar zsaruk meg lőnek évente egy tárnyit talán, tehát a képzettségük amúgy is nulla, kivéve, ha saját pénzen gyakorol pluszban. Mert sokan ezt teszik a saját érdekükben (meg a mienkben, az FMJ lövedék miatt).

2015. márc. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Azért nem a legegyszerűbb azonnal halálost lövést se leadni. Az illető meg nem elvérzett a kórházban, hanem azonnal, egy lövéstől meghalt. Ez nagy eséllyel szív vagy fejlövés volt. Ezért erősen kérdéses, mi történt. Célzott lövéssel szándékosan lehet egy lövéssel megölni valakit, előrántva vészhelyzetben már csekélyebb az esélye.


Erre van a vizsgálat, hogy ez kiderüljön - szándékos emberölés vagy önvédelem.

2015. márc. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!