Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegként miért ítélnek halálra?

Melegként miért ítélnek halálra?

Figyelt kérdés
Nem vagyok fiatal, így már rájöttem. A magyar politikában, a magyar "tisztességes" állampolgárok között nincsen helye melegeknek. Eddig csak azt hittem, hogy ennyire szerencsétlen vagyok (eddig is akadályozva voltam mindenben és soha nem volt semmim.anyagilag sem és családilag sem), de most már rájöttem, hogy mindez (és a jelen siralmas élethelyzetem is ) annak tudható be, hogy egyszerűen nem tűrik el a "tisztességes" emberek azt az embert aki nem olyan mint ők. Ez az élethelyzet teljes valójában megmutatja a környező emberek igazi arcát, és a gonoszság nem is kifejezés rá. Aki hasonló cipőben jár (bármi miatt-nem feltétlen a melegség miatt), hogyan éli túl a mindennapokat, a folyamatos azt éreztettetést, hogy csak "TE" vagy a hibás (bármiről is legyen szó) és minél hamarabb megdögölhetnél (senki sem bánná egy pillanatig sem) érzést?

2015. márc. 22. 17:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%

Velem ma azért ordított apám, mert nem úgy raktam a farakást, ahogy ő azt eltervezte, így az egész délelőttös munkám lényegében kárba veszett.


El nem tudom képzelni, hogy milyen lehet, amikor valaki ráér olyan dolgokon problémázni, hogy férfi létére milyen színű műkörmöket rakasson fel magának.

Van nekem elég bajom, nem jut időm ilyesmikre.

2015. márc. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Műkörmöket?

Na ne már!

2015. márc. 22. 17:39
 3/22 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem se már.
2015. márc. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
hát pedig nincs rád írva hogy meleg vagy, más lesz ott a probléma
2015. márc. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
44%

Énis meleg vagyok kérdező,de már túljutottam azon,hogy a primitív magyar gondolkodást fejtegessem,engem már nemérdekel,ki mit gondol arról,hogy meleg vagyok.

Nekem sem tetszik sokminden.

2015. márc. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
18%

Na ja.

Honnan tudják, hogy homofíliás vagy?

2015. márc. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
85%

Valószínűleg nincs a homlokodra írva, hogy az vagy.


Ha meg így öltözködsz:

[link]

[link]


Akkor meg ne csodálkozz, hogy elítélnek.

2015. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
64%

Érdekes, én leszbikus vagyok, és még nem ért emiatt megkülönböztetés. Nyilván nem is kürtölöm világgá, de a környezetemből elég sokan tudják rólam, és inkább tisztelettel viszonyulnak felém, hiszen én is megadom nekik a tiszteletet. Suliban sem volt még belőle soha problémám, szinte kitűnő átlagom van, országos versenyt nyertem, osztálytársaim és tanáraim is elismernek. Nem kételkedem a sikeres egyetemi felvételiben és abban, hogy utána is jól fog alakulni az életem. Na jó... most eszembe jutott, hogy két ember van, akitől megkapom a tipikus "dögölj meg" nézést,ráadásul a barátnőm szüleitől, ez igazából eléggé fáj, viszont nem hinném, hogy befolyásolná az életemet. Kételkedem benne, hogy pusztán a melegséged áll a sikertelenséged hátterében... Persze, lehet, hogy más életszakaszban vagyok, és nekem ezért ilyen "egyszerű", de idősebb meleg ismerőseimtől sem szoktam ilyen panaszáradatokat hallani, és ahogy elnézem őket nem részesülnek olyan megkülönböztetésben mint amilyet te itt felvázoltál.

19L

2015. márc. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Engem is folyamatosan lebúzáznak, miközben én nem is vagyok az, csak nincs barátnőm és én azért vagyok az.

Ilyen az élet.

2015. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
75%

"El nem tudom képzelni, hogy milyen lehet, amikor valaki ráér olyan dolgokon problémázni, hogy férfi létére milyen színű műkörmöket rakasson fel magának. "


Attól hogy valaki meleg, még nem lesz rögtön transzvesztita is...

2015. márc. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!